Сухарка - нерозсипайка "Компакт" Балістика

Матеріал: Кордура 1000Д

Стропа: нейлон
Розмір в складеному стані: 23 х 25 х 3 см
Розмір в розкладеному стані: 23 х 25 х 10 см
Вага: 280г
Об'єм: 4,35л


995 грн.
+ 149 бонусів
Є в наявності

Універсальне рішення - сухарка, яка складається в molle-панель, а також має клапан швидкого доступу, завдяки якому сухарку можна використовувати як нерозсипайку для дрібних речей.

Даний підсумок можна розміщувати на плитоносках та розвантажувальних системах на системі molle. При тому, що сухарка має дуже компактні розміри, в неї чудово поміщається добовий сухпай, а завдяки можливості складати її - вона не заважає, коли потреби в ній немає.

Передні панелі молі при розстібанні сухарки розкриваються під кутом 45 градусів, що дозволяє уникнути утикання підсумків, які були розміщенні на панелі молі сухарки та поруч з нею.

Підсумок має клапан на жорсткій резинці в верхній частині біля стінки, що дає змогу швидко, не відкриваючи блискавку,  закинути в сухарку дрібні речі, такі як патрони, або більші, наприклад як магазин для АК, і бути впевненим що при активних діях з підсумка нічого не розсиплеться. Завдяки цьому функціоналу вона і називається нерозсипайка.

Хлястики на сухарці, за які її можна закріпити наприклад на плейт , розміщені відносно чарунки molle ближче до закріпки, що дає можливість розміщати підсумок на molle плейта в зручнішому для Вас положенні, і також підходять на закріплення сухарки на виробах як з центральною, так і зі зміщеною системою molle.

Також даного роду підсумок в народі жартівливо називають "мародеркою".

Віктор / 19.06.2022
Доброго дня. А протигаз в неї влізе? Взагалі як Ваша команда ставиться до того, щоб розробити підсумок під протигаз. Бо те що є, геть незручне
Администратор
Добрий день. Можете використовувати ССМ1 як підсумок під протигаз. (протестовано, дуже зручно)

Теги: БалістикаПідсумкиСухарка - нерозсипайка Компакт Балістика, suhar_chor, Підсумки утилітарні