Сухарка - нерозсипайка "Компакт" Балістика


624 грн.
+ 125 бонусів
Є в наявності

    Універсальне рішення - сухарка, яка складається в молле панель, а також має клапан швидкого доступу, завдяки якому сухарку можна використовувати як нерозсипайку для дрібних речей.


      Даний підсумок можна розміщувати на плитоносках та розвантажувальних системах на системі моле.
     При тому, що сухарка має дуже компактні розміри, в неї чудово поміщається добовий сухпай, а завдяки можливості складати її - вона не заважає, коли потреби в ній немає.

    Передні панелі молі при розстібанні сухарки розкриваються під кутом 45 градусів, що дозволяє уникнути утикання підсумків, які були розміщенні на панелі молі сухарки та поруч з нею.

      Підсумок має клапан на жорсткій резинці в верхній частині біля стінки, що дає змогу швидко, не відкриваючи блискавку,  закинути в сухарку дрібні речі, такі як патрони, або більші, наприклад як магазин для АК, і бути впевненим що при активних діях з підсумка нічого не розсиплеться. Завдяки цьому функціоналу вона і називається нерозсипайка.

      Хлястики на сухарці, за які її можна закріпити наприклад на плейт , розміщені відносно чарунки молі ближче до закріпки, що дає можливість розміщати підсумок на молі плейта в зручнішому для Вас положенні, і також підходять на закріплення сухарки на виробах як з центральною, так і зі зміщеною системою молі.

    Також даного роду підсумок в народі жартівливо називають "мародеркою".


Матеріал: Кордура 1000Д

Стропа: нейлон

Габарити в складеному стані: 230х250х30

Габарити в розкладеному стані: 230х250х100

Вага: 280г

Об'єм: 4,35л


Ще не було питань.

Теги: БалістикаПідсумкиСухарка - нерозсипайка Компакт Балістика, suhar_chor, Підсумки утилітарні