Подарунковий сертифікат "Балістика"


Можливе замовлення з доставкою пластикового сертифікату, а також листа з кодом на пошту. 


500 грн.
Є в наявності


ПоЛоження про подарунковий сертифікат

1. Загальні положення

1.1. «Подарунковий Сертифікат» (далі Сертифікат) - картка (випущений поліграфічним способом, на зворотній стороні якої нанесений її персональний код ), яка протягом терміну дії Сертифікату надає право споживачу отримати будь-який товар в інтернет-магазині balistyka.ua (далі - Компанія) на території України із асортименту та за ціною, дійсними на момент отримання товару, на загальну вартість, що дорівнює номіналу Сертифікату. Під придбанням Сертифікату мається на увазі сплата грошових коштів у сумі, що дорівнює оголошеній вартості Сертифікату, та є попередньою оплатою за товари, що будуть передані в майбутньому пред’явнику Сертифікату

1.2. Правила оплати, отримання та обміну Сертифікатів регулюються цим Положенням.

1.3. Сторони, задіяні в процесі продажу Сертифікатів: Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Балістика». “Покупець Сертифікату” - фізична чи юридична особа, що сплатила кошти в розмірі оголошеної вартості Сертифікату. Покупець має право передавати (відчужувати у будь-який законний спосіб) Сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик, попередньо попередивши Компанію про це. В такому разі, до такої третьої особи переходять усі права та обов’язки володіння Сертифікатом, що випливають із цього Положення. З моменту набуття у володіння Сертифікату, третя особа набуває статусу Покупця. Передаючи Сертифікат третій особі, Покупець зобов'язаний попередити таку третю особу про строк дії Сертифікату та ознайомити з умовами цього Положення.

1.4. “Номінал Подарункового сертифікату” - оголошена вартість Сертифікату, яку Утримувач Сертифікату може використати у вигляді платежу за товари в інтернет - магазині balistyka.ua. Номінал Сертифікату вказується в гривнях та дорівнює його оголошеній вартості.

1.5. «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право використати Сертифікат згідно даного положення.

1.6. «Утримувач Сертифікату» - фізична особа, яка володіє сертифікатом і має право використовувати Сертифікат. Утримувачем може бути “третя особа”, якій було передано Сертифікат.

1.8. Подарунковий сертифікат не є іменним. Покупець Сертифікату має право подарувати, або іншим чином передати Сертифікат третій особі. Компанія не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах передається Сертифікат Покупцем або третьою особою.

1.9. Придбання Сертифікату означає згоду Покупця Сертифікату з цим Положенням.

1.10. Компанія залишає за собою право вносити на свій розсуд зміни до цього Положення.

2. Порядок придбання Сертифікату

2.1.Сертифікати можуть продаватися безпосередньо на інтернет-сторінці Продавця за їх оголошеною вартістю за умови їх наявності. Внесення авансового платежу (придбання Сертифікату) можливе у вигляді готівкового та безготівкового розрахунку. Покупець Сертифікату вносить в касу Компанії суму грошових коштів, рівну оголошеній вартості Сертифікату або перераховує грошові кошти в оплату Сертифікату в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Компанії.

2.2. Сертифікат може бути сплачений тільки за готівковий та безготівковий розрахунокю

2.3. В обіг введено Подарункові сертифікати будь-якої оголошеною вартості. Покупець Сертифікату може придбати Сертифікат на будь-яку суму.

2.4 Зразок Подарункового сертифіката: пластикова картка з логотипом компанії та персональним кодом.

2.5. Сертифікат активується одразу після створення і оплати замовлення

2.6. Покупець може замовити Сертифікат в електронному вигляді, тоді персональний код буде надісланий електронною поштою.

2.7. Сертифікат в разі його втрати, розкрадання, псування не відновлюється; грошові кошти не повертаються.

2.8. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає.

2.9. Якщо Сертифікат не використаний протягом його терміну дії, грошові кошти, сплачені за нього, поверненню не підлягають.

3. Порядок використання Сертифікату

3.1. Компанія відповідно до умов цього Положення зобов'язується передати товар з наявних на момент пред'явлення Сертифікату у Компанії товарів будь-якій особі, яка пред'явила вказаний Сертифікат на наступних умовах: - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений повнолітньою дієздатною особою; - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений неповнолітньою особою тільки спільно з одним з батьків (законних представників).

3.2. Оголошена вартість Сертифікату може бути використана при купівлі товару неодноразово і в довільному обсязі. Утримувач Сертифікату може придбати один і більше одного товару чи послуги згідно номіналу Сертифікату.

3.3. При обміні Сертифікатів на товари можливі три ситуації:

Вартість товару дорівнює номіналу Сертифікату;

Вартість товару більше номіналу Сертифікату;

Вартість товару менше номіналу Сертифікату.

3.4. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів перевищує номінальну вартість, зазначену на Сертифікаті, різниця доплачується Утримувачем Подарункового сертифіката готівковими або безготівковими коштами на рахунок Компанії.

3.5. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів або послуг менше номінальної вартості Сертифікату, різниця що утворилася Утримувачу Подарункового сертифіката залишається і може бути використана для наступних покупок.

3.6. Допускається оплата Сертифікатом товарів, що беруть участь в акціях Компанії.

3.9. Допускається підсумовування декількох Сертифікатів для здійснення покупки.

4. Додаткові умови

4.1. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни до цього Положення в будь-який час в односторонньому порядку. Інформація про зміни умов розміщується на сайті Компанії та електронних сторінках Компанії, і є загальнодоступною. Утримувач подарункового сертифіката повинен самостійно відслідковувати зміни в правилах використання Сертифікату.

4.2. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання Сертифікату, оскільки він є представницькими і не вимагає посвідчення особи.

4.3. У разі настання форс-мажорних обставин, і неможливості реалізації в зв'язку з цим Сертифікату, Компанія звільняється від відповідальності.

4.4 Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

4.5 У випадку втрати, Сертифікат  підлягає відновленню, через внутрішній номер замовлення.

4.6 Положення  вводиться в дію Наказом по підприємству.


Ще не було питань.

Теги: Подарунковий сертифікат Балістика, sert, Подарунковий сертифікат