Подарочный сертификат "Баллистика"


Можливе замовлення з доставкою пластикового сертифікату, а також листа з кодом на пошту. 


1 грн. 1 грн.
Есть в наличии


ПоЛоження про подарунковий сертифікат

1. Загальні положення

1.1. «Подарунковий Сертифікат» (далі Сертифікат) - картка (випущений поліграфічним способом, на зворотній стороні якої нанесений її персональний код ), яка протягом терміну дії Сертифікату надає право споживачу отримати будь-який товар в інтернет-магазині balistyka.ua (далі - Компанія) на території України із асортименту та за ціною, дійсними на момент отримання товару, на загальну вартість, що дорівнює номіналу Сертифікату. Під придбанням Сертифікату мається на увазі сплата грошових коштів у сумі, що дорівнює оголошеній вартості Сертифікату, та є попередньою оплатою за товари, що будуть передані в майбутньому пред’явнику Сертифікату

1.2. Правила оплати, отримання та обміну Сертифікатів регулюються цим Положенням.

1.3. Сторони, задіяні в процесі продажу Сертифікатів: Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Балістика». “Покупець Сертифікату” - фізична чи юридична особа, що сплатила кошти в розмірі оголошеної вартості Сертифікату. Покупець має право передавати (відчужувати у будь-який законний спосіб) Сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик, попередньо попередивши Компанію про це. В такому разі, до такої третьої особи переходять усі права та обов’язки володіння Сертифікатом, що випливають із цього Положення. З моменту набуття у володіння Сертифікату, третя особа набуває статусу Покупця. Передаючи Сертифікат третій особі, Покупець зобов'язаний попередити таку третю особу про строк дії Сертифікату та ознайомити з умовами цього Положення.

1.4. “Номінал Подарункового сертифікату” - оголошена вартість Сертифікату, яку Утримувач Сертифікату може використати у вигляді платежу за товари в інтернет - магазині balistyka.ua. Номінал Сертифікату вказується в гривнях та дорівнює його оголошеній вартості.

1.5. «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право використати Сертифікат згідно даного положення.

1.6. «Утримувач Сертифікату» - фізична особа, яка володіє сертифікатом і має право використовувати Сертифікат. Утримувачем може бути “третя особа”, якій було передано Сертифікат.

1.8. Подарунковий сертифікат не є іменним. Покупець Сертифікату має право подарувати, або іншим чином передати Сертифікат третій особі. Компанія не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах передається Сертифікат Покупцем або третьою особою.

1.9. Придбання Сертифікату означає згоду Покупця Сертифікату з цим Положенням.

1.10. Компанія залишає за собою право вносити на свій розсуд зміни до цього Положення.

2. Порядок придбання Сертифікату

2.1.Сертифікати можуть продаватися безпосередньо на інтернет-сторінці Продавця за їх оголошеною вартістю за умови їх наявності. Внесення авансового платежу (придбання Сертифікату) можливе у вигляді готівкового та безготівкового розрахунку. Покупець Сертифікату вносить в касу Компанії суму грошових коштів, рівну оголошеній вартості Сертифікату або перераховує грошові кошти в оплату Сертифікату в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Компанії.

2.2. Сертифікат може бути сплачений тільки за готівковий та безготівковий розрахунок

2.3. В обіг введено Подарункові сертифікати будь-якої оголошеною вартості. Покупець Сертифікату може придбати Сертифікат на будь-яку суму, вказавши необхідну суму в графі кількість

2.4 Зразок Подарункового сертифіката: пластикова картка з логотипом компанії та персональним кодом.

2.5. Сертифікат активується одразу після створення і оплати замовлення

2.6. Покупець може замовити Сертифікат в електронному вигляді, тоді персональний код буде надісланий електронною поштою.

2.7. У випадку втрати, розкрадання, пошкодження пластикової картки, купон залишається дійсним

2.8. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає..

2.9 Строк дії сертифікату - необмежений

3. Порядок використання Сертифікату

3.1. Компанія відповідно до умов цього Положення зобов'язується передати товар з наявних на момент пред'явлення Сертифікату у Компанії товарів будь-якій особі, яка пред'явила вказаний Сертифікат на наступних умовах: - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений повнолітньою дієздатною особою; - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений неповнолітньою особою тільки спільно з одним з батьків (законних представників).

3.2. Оголошена вартість Сертифікату може бути використана при купівлі товару неодноразово і в довільному обсязі. Утримувач Сертифікату може придбати один і більше одного товару чи послуги згідно номіналу Сертифікату. 

3.3. При обміні Сертифікатів на товари можливі три ситуації:

Вартість товару дорівнює номіналу Сертифікату;

Вартість товару більше номіналу Сертифікату;

Вартість товару менше номіналу Сертифікату.

3.4. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів перевищує номінальну вартість, зазначену на Сертифікаті, різниця доплачується Утримувачем Подарункового сертифіката готівковими або безготівковими коштами на рахунок Компанії.

3.5. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів або послуг менше номінальної вартості Сертифікату, різниця що утворилася Утримувачу Подарункового сертифіката нараховується у вигляді бонусів і може бути використана для наступних покупок.

3.6. Допускається оплата Сертифікатом товарів, що беруть участь в акціях Компанії.

3.9. Допускається підсумовування декількох Сертифікатів для здійснення покупки.

4. Додаткові умови

4.1. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни до цього Положення в будь-який час в односторонньому порядку. Інформація про зміни умов розміщується на сайті Компанії та електронних сторінках Компанії, і є загальнодоступною. Утримувач подарункового сертифіката повинен самостійно відслідковувати зміни в правилах використання Сертифікату.

4.2. Компанія не несе відповідальності за несанкціоноване використання Сертифікату, оскільки він є представницькими і не вимагає посвідчення особи.

4.3. У разі настання форс-мажорних обставин, і неможливості реалізації в зв'язку з цим Сертифікату, Компанія звільняється від відповідальності.

4.4 Сертифікат не підлягає поверненню та обміну на грошовий еквівалент.

4.5 У випадку втрати, Сертифікат підлягає відновленню, через внутрішній номер замовлення.

4.6 Положення  вводиться в дію Наказом по підприємству.

 

Пока не было вопросов.

Теги: Подарочный сертификат Баллистика, sert, Подарочный сертификат