Новости

Программа лояльности

Программа лояльности

22.07.2020

Бонусная программа лояльности от ООО «Баллистика»Бонусная программа лояльности включает в себя накопление бонусных баллов, которые составляют до 20% от суммы покупки в зависимости от изделия и возможность их потратить на сайте balistyka.ua.1 бонус равен 1 гривне.Полученные бонусы начисляются через 14 дней после выполнения заказа.Покупку можно полностью оплатить бонусными баллами. Вы можете списать..

История выбора фастмагов

История выбора фастмагов

16.07.2020

    Итак, вы решили приобрести fastmagи! Неважно как вы пришли к этому решению - эволюционно или чисто по вопросам тактических понтов, но перед вами стоит задача приобрести себе скоростные магазины, чтобы ...    А дальше цели у каждого разные, собственно как и снаряжения - и это более чем правильно. Определенный комплект снаряжения - это не конечная цель и н..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

19.05.2020

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Презентація нової плитоноски Балістика М3

Презентація нової плитоноски Балістика М3

09.02.2020

Компанія «Балістика» презентувала нову плитоноску – Plate carrier Балістика model 3, на розробку якої пішло два роки (на фото попередня модель 2) – огляд нової моделі на відео.Особливістю моделі М3, є система швидкого скидання, яка запатентована компанією «Балістика» та виконана без елементів сталевого тросу, який може перешкоджати роботі медика. Система скидання розрахована на легкий рух однією р..

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

24.11.2018

Презентація нового бронежилета для ВСУСпільна розробка ТОВ "Балістика" та ТОВ "Матеріалознавство" за участю співробітників Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУПлоща захисту: 1А клас 70,4дм2 Вага:5,5кг.Вага з бронеплитами:4 клас від 11,5кг. 6 клас від 10,5кг.Комплектація: Захист грудей, спини, паху, черева, боків, шия та РПС.Матеріал чохла: НейлонДемпфе..

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

24.11.2018

Нарешті і ми віддали свої бронежилети на військово-дослідні випробування. Вже зараз наші бронежилети проходять випробування в 95й бригаді Збройних Сил України. Маємо надію, що бійці будуть задоволені нашою розробкою. Віримо в об'єктивне оцінювання, нехай переможе краща розробка...

Новый фиксатор для молле

Новый фиксатор для молле

01.12.2017

Ми знову зробили маленький крок вперед. Відтепер всі наші плитоноски будуть комплектуватись новими фірмовими фіксаторами молле. Крім того, що вони набагато більш привабливо виглядають,вони стали зручніші у використанні.https://www.facebook.com/balistyka.ua/posts/1995797740638872..

Презентація плейт керріер-сумка

Презентація плейт керріер-сумка

02.05.2017

Презентація плейт керріер-сумка розробленої спеціально для Civilian GunfightersРозробка вже зроблена фактично декілька місяців тому, але лише зараз дойшли руки до відео презентації.Hidden Plate Carrier.На вигляд - сумка від ноутбука , а всередині - повнорозмірний plate carrier, що вміщає в себе плити розміру L ...Та до біса офіціоз!Сумка-бронежілетка, яка є тільки у нас і у Елвіса! І все за полови..

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

13.04.2017

Український виробник бронежилетів, plate carrier, якісних баулов тощо ТМ "Балістика" вирішив провести справжній тест для своєї плитоноски.Що з цього вийшло? Дивіться самі.Переконайтеся в якості виробів від національного виробника "Балістика". Будьте впевнені, що купувати plate carrier у нас - це гарантія витривалості та довговічності. І це ще тільки початок..Якщо Ви хочете купити пл..

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

10.04.2017

Плейт-керриер с бронеплитами   Обзор. Компания Балістика передала на тестирование плейт-керриер с бронеплитами собственного производства. Концепция не нова, но имеет ряд интересных решений, которые будут описаны в обзоре. В тестах примет участие две модели плитоноски: первоначальная и модернизированный вариант. Первая модель выполнена в песчаной расцветке, а вторая – черная. Обе модели принял..

Показано с 1 по 12 из 16 (всего 2 страниц)