Новости

Программа лояльности

Бонусная программа лояльности от ООО «Баллистика»Бонусная программа лояльности включает в себя накопление бонусных баллов, которые составляют до 20% от суммы покупки в зависимости от изделия и возможность их потратить на сайте balistyka.ua.1 бонус равен 1 гривне.Полученные бонусы начисляются через 14 дней после выполнения заказа.Покупку можно полностью оплатить бонусными баллами. Вы можете списать..

История выбора фастмагов

    Итак, вы решили приобрести fastmagи! Неважно как вы пришли к этому решению - эволюционно или чисто по вопросам тактических понтов, но перед вами стоит задача приобрести себе скоростные магазины, чтобы ...    А дальше цели у каждого разные, собственно как и снаряжения - и это более чем правильно. Определенный комплект снаряжения - это не конечная цель и н..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Презентація нової плитоноски Балістика М3

Компанія «Балістика» презентувала нову плитоноску – Plate carrier Балістика model 3, на розробку якої пішло два роки (на фото попередня модель 2) – огляд нової моделі на відео.Особливістю моделі М3, є система швидкого скидання, яка запатентована компанією «Балістика» та виконана без елементів сталевого тросу, який може перешкоджати роботі медика. Система скидання розрахована на легкий рух однією р..

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

Презентація нового бронежилета для ВСУСпільна розробка ТОВ "Балістика" та ТОВ "Матеріалознавство" за участю співробітників Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУПлоща захисту: 1А клас 70,4дм2 Вага:5,5кг.Вага з бронеплитами:4 клас від 11,5кг. 6 клас від 10,5кг.Комплектація: Захист грудей, спини, паху, черева, боків, шия та РПС.Матеріал чохла: НейлонДемпфе..

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

Нарешті і ми віддали свої бронежилети на військово-дослідні випробування. Вже зараз наші бронежилети проходять випробування в 95й бригаді Збройних Сил України. Маємо надію, що бійці будуть задоволені нашою розробкою. Віримо в об'єктивне оцінювання, нехай переможе краща розробка...

Показано с 1 по 6 из 16 (всего 3 страниц)