Легкий мягкий броне-пакет с СВМПЕ 15*15 (согласно ДСТУ В 4103-2002)

Ціна вказана за один пакет. 

  • Рейтинг:
  • Артикул:
    bronepacket20x30
  • Размеры (Д x Ш x В):
    20.00 x 30.00 x 1.00 см

1 860 грн.
Есть в наличии

М'який бронезахист (м'які балістичні пакети, протиосколочні пакети).

Сам матеріал для  бронепакетів надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) виробляється в  Ізраїлі компанією FMS. Даний матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю.

Вага:

Бронепакет 1а класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріл із автоматичного пістолета Стєчкіна та автоматичного пістолету UZI кулею з свинцевим осердям з відстані 10 метрів. Має заперешкодне ураження до 22мм (в середньому 15мм і меньше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду).  Також бронепакети з НВМПЕ не втрачають своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету компанією "Балістика".  

Бронепакет 2 класу захисту витримує постріл 9 × 18 мм, (9 mm Makarov), 9 × 19 мм, (9 mm Luger, 9 mm Parabellum) з пістолетів та карабінів у пістолетному патроні та 7,62 × 25 мм, (7,62 × 25 Tokarev). 

М'які бронепакети надійно захищають від дрібних уламків (осколків) та вторинних вражаючих елементів (уламки бетону, скла та ін.). 

Якщо вам потрібно купити балістичний протиосколковий пакет в Україні, значить ви на правильній сторінці. Компанія Балістика пропонує якісні м'які бронепакети за оптимальною ціною, оскільки матеріали закуповуються безпосередньо у виробника. А якщо бронепакет потрібен вже сьогодні, але відсутні вільні кошти, Балістика пропонує бронепакети в кредит - сплачуйте за допомногою сервісу "оплата частинами" від Приватбанк та Монобанк. Максимально оперативна обробка замовлень, відправка в той же день (за умови оплати або замовлення наложеним платежем), є можливість самовивозу в Києві. 

*Під 1а, 1 класом розуміється еквівалент за складом, який випробовується на стандартних зразках 400х400мм. Тому на зразках меншого розміру та форми може відрізнятись заперешкодна травма.

Вячеслав / 20.01.2023
В бронежелет osprey mk2 підійде як додатковий захист
Ваша Балістика
Якщо там є місце конкретно під 20х30, чому б ні. Ми не даємо гарантії, що такий варіант буде зручним)
Такі варіації тільки на вибір клієнта)
Андрій / 15.01.2023
Пакет 20×30 можна розрізати на дві частини щоб вставити в захист шиї?
Ваша Балістика
Ні, ми категорично не рекомендуємо розрізати. Пакет втрачає свої властивості.
Іван / 15.10.2022
Вітаю, як скоро з’являться пакети 2 класу?
Ваша Балістика
Спочатку в плані запуску РПС 2 клас, потім боковушки. Точної дати не знаємо