РПС реміно-плечова система "Черсел" XL ТМ Балістика


1 400 грн. 1 120 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

Ремінно-плечова система призначена для того, щоб розвантажити плечі та хребет, переносячи вагу на ноги. Велика частина БК (боєкомплекту) укомплектовується з бронежилета на розвантажувальну систему РПС, тим самим переносячи вагу.

 

 

    РПС "Черсел"  XL

- Має жорсткий каркас який забезпечує від прокручування пояс під навантаженням,

- Має анатомічну форму та систему швидкої підтяжки, що в комплексі надає змогу використовувати РПС без плечової системи (все навантаження переносись зі спини на таз).

-Оснащений рельсою для набедрених систем кріплення (платформа, кобура).

- У разі використання реміно-плечової системи, заднє  кріплення кріплення для неї виконано з еластичної стропи яка забезпечує утримання РПС на місці при нахилі корпусу тіла  вперед.

- Оснащений 3D сіткою яка забезпечує вентиляцію та м'яку посадку, додатково оснащений двошаровою демпферною основою, другим шаром виступають подушечки, які створюють вентиляційні канали для відведення тепла від тіла, та забезпечують для більш комфортну експлуатацію, при носінні БК він не тисне, відсутні відчуття дискомфорту.

- Є можливість додатково встановити балістичний захист від ураження уламками  (балістичний пакет 1а класу  має вагу 480 г.), 

При додатковому встановленні м'якого  бронепакету значно збільшується площа захисту від  ураження уламками, що становить (10 дм.кв.)

Збільшений розмір, що дозволяє використання більш крупним людямДана розвантажувальна система передбачає можливість встановлення додаткового м'якого броне-пакету із СВМПЕ по 1, 1А або 2 класу балістичного  згідно з ДСТУ 4103 У 2002.

  • Бійці оцінили гідно ергономічну посадку, що дозволило використовувати РПС без плечової системи, та вирізи у РПС спереду, завдяки яким розвантаження дозволяє нахилятися, присідати і т.д., не сковуючи при цьому руху. 

  • Передняя пряжка на 50 мм, 

  • Вага РПС без підсумків, та м'якого балістичного захисту: 500 г;

  • Фастекс і вся фурнитура компании "2М" (Италия), 

  • Матеріал: Cordura (нейлон/кордура) 1000 den,

  • Липучка: Alfatex; (дуже якісна)

  • Розмір: регульований (по талії 93см-130см);

  • Колір: Мультикам, Чорний, Койот, Олива(military green), ММ-14

 

 

Якщо Ви бажаєте придбати РПС, то Вам достатньо лише оформити онлайн заявку у нас на сайті, або  зателефонуйте нам за номерами:+38 (063) 563 51 38, +38 (097) 814 98 97.

Виробник: ТОВ "Балістика"
Країна виробник: Україна
Матеріал тканини: Cordura 1000D (Кордура)
Матеріал стропи: Поліамід

 

Дмитрий / 09.08.2021
что входит в комплект подсумков???
Администратор
В комплект підсумків входить:
Ссм1 (сумка для скидання магазинів)
АК/АR "Колчан" підсумки для магазинів 3шт.
Підсумок для аптечки
Підсумок під рацію
Підсумок під гранату 2шт.
Роман / 14.03.2021
Добрый вечер. Не могу на сайте сделать заказ на данный товар БЕЗ доп подсумков. а если я хочу отдельно заказать интересующие меня подсумки то как это сделать т.к сайт не дает добавить товар в корзину без них. Или он без них не продается?
Администратор
Доброго вечора. Так, справді, був баг на сайті. Вже виправили, можете робити замовлення

Теги: БалістикаРПС реміно-плечова система Черсел XL ТМ Балістика, rpsxlmultik, Розвантажувальні системи