Плитоноски (чохли для бронежилетів)

Купити якісну плитоноску - чохол для бронежилету.


Плитоноска, або як її прийнято називати на Заході Plate carrier (плейт керрієр) - це легкий бронежилет, який по суті є чохлом для двох бронеплит. Таке компонування бронежилету дозволяє зберегти максимальну мобільність бійця. Плитоноски дуже популярні в різних спецпідрозділах, де вкрай важлива мобільність. Крім того, деякі види плитоносок можуть бути модульними і включати додаткові елементи захисту. Таким чином такий плейт керрієр можна розкачати до повноцінного бронежилету.

У нашому магазині тактичного спорядження Ви можете купити плитоноску під свій бюджет та завдання. Головна перевага наших бронежилетів та плитоносок – їх якість.
Всі наші плейт керрієри виготовляються з якісних матеріалів на програмованому обладнанні. Для тих, хто хоче купити плитоноску – головними факторами є ціна та якість. Ми поєднали ці 2 фактори і представляємо вам лінійку наших чохлів для бронежилетів за доступною ціною.

Деякі часто плутають плитоноску з бронежилетом. Як правило, бронежилет має більшу площу захисту, ніж плитоноска. Тим не менш, плитоноски хороші тим, що незважаючи на відносно невелику площу захисту, бронеплити розташовані так, що прикривають усі життєво важливі органи. Більшість плейт керрієрів, які виробляються в Україні, розраховані для бронепліт розміром 25x30 зі скошеними кутами. Всі наші плитоноски також розраховані під цей розмір плит. Також ми надаємо послуги індивідуального пошиття. Тому, якщо Ви хочете купити плитоноску під Ваш нестандартний розмір плит - Ви можете звернутися до нас і ми зробимо плитоноску під Ваш розмір плит! Також можливий пошив плитоноски на замовлення, тобто пошив плитоноски під ваші плити або за вашими мірками. Плитоноска нестандартних розмірів або кастомна плитоноска індивідуальної конструкції.

У нас ви можете

Купити плитоноску у Києві

самовививозом з офісу. А також є купити плитоноску з доставкою новою поштою. Крім того наш магазин один з небагатьох в якому плитоноску можна купити наложкою (з оплатою при отриманні(післяплата)). Це досить зручно, тому що ви фактично зможете оглянути перед покупкою свою плитоноску, поміряти в неї свої бронеплити, а також переконатися у відсутності браку.
У нас можна купити плитоноску на будь-який бюджет. Є недорогі моделі плейт керрієрів, а є топові плитоноски продумані до найдрібніших деталей. Так, купівля топових плитоносок б'є по кишені, але й у цьому випадку наша компанія йде на зустріч клієнту. У нашому магазині можна купити плитоноску в розстрочку. Для клієнтів ПриватБанку та Моно банку існує послуга "Оплата частинами" при купівлі плитоносок та інших товарів у нас в магазині. Ви фактично без переплат купили плитоноску, а сплатили її в кілька платежів.Крім того, зайшовши в картку товару, ви можете вибрати бажаний колір.

Ви можете: купити плитоноску в мультикамі,

купити плитоноску в оливі,

купити плитоноску в койоті,

купити плитоноску в чорному кольорі,

купити плитоноску в мм14 )український піксель.Хіт

Плитоноска с системой быстрого сброса М3 Pro Lite

Вага чохла: 990 г; Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка

Фурнітура: Липучка: Alfatex; (дуже якісна)

Розмір: регульований (по талії 60см-120см); 

Колір: койот, чорний, мультикам, олива, ММ14 (український пікель)


ІНСТРУКЦІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ ЛЯМОК ТА ПОЯСА

РОБОТА БЕЗШУМНОГО ЗАМКА

РОБОТА СИСТЕМИ ШВИДКОГО СКИДАННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВОГО БОКОВОГО ЗАХИСТУ
Найкраща пропозиція на ринку, нової плитоноски з системою швидкого скидання.Відмінною рисою&nbs...
5 550 грн.

М'який балістичний підпор бронеплити

Ціна вказана за один пакет. 

М'який балістичний підпор бронеплити призначений для підвищення класу захисту бронеплити (особливо д...
2 480 грн.
Хіт Немає

Плитоноска з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика М3 Pro

Вага чохла: 1150 г
Матеріал: Кордура (Cordura) 1000 Д, 3D сітка
Фурнітура:
Липучка: Alfatex
Розмір: регульований (по талії  60 -120 см)

ІНСТРУКЦІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ ЛЯМОК ТА ПОЯСА

РОБОТА БЕЗШУМНОГО ЗАМКА

РОБОТА СИСТЕМИ ШВИДКОГО СКИДАННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВОГО БОКОВОГО ЗАХИСТУНайкраща пропозиція на ринку, нової плитоноски з системою швидкого скидання! Відмінною рисою дано...
Немає

Оренда бронежилета для журналістів

Пропонуємо послугу оренди бронежилетів для журналістів, фотокореспондентів, знімальної групи національних ЗМІ та ЗМІ дружніх країн. Ціна аренди у базовій комплектації - 150 грн/день користування.

Компанія залишає за собою право відмовити в оренді особам, що не є акредитованими представниками ЗМІ, та особам, чия діяльність становить загрозу національній безпеці України, без надання додаткових пояснень. Комплектація бронежилета та умови оренди обговорюються в індивідуальному порядку.

Детальніше про бронежилет

We offer the service of bulletproof vest's rent for journalists, photojournalists, film crews of national media and friendly countries media. The company reserves the right to refuse the rental service to persons not accredited media representatives, and persons whose activities pose a threat to the national security of Ukraine, without providing additional explanations. The rental price in the basic configuration: 150 UAH (5,5 USD)/day  of use.

Якщо відрядження в гарячі точки - це не постійна частина вашої роботи, а придбання власних засобів і...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)