Плитоноска Plate carrier Балістика model М2-Pro (ММ14)

2 100 грн.
+ 420 бонусов
В наявності

Якщо ви шукайте дійсно якісну покращену плитоноску за найкращою ціною, то даний plate carrier "Балістіка" М2 - ідеальне рішення.

Купуючи на нашому сайті ви можете бути впевнені, що купуєте плитоноску з перших рук безпосередньо від виробника.

Відмінною рисою даного Plate carrier є:

 1. Спеціальна технологія прострочки велкро на передній частині плитоноски (клапан камербанда), що повністю захищає її від відриву.

 

 

 

 1. Шар 3D сітки який забезпечує комфорт носіння та якісну вентиляцію, додаткові демпферні подушки на внутрішній частині Плейта зменшують заперешкодний вплив!  Розташування демпферних подушок забезпечують додаткову вентиляцію;  3.     Система кріплення камербанда розташовується зовні під клапаном на широкому еластичною стрічці. Завдяки цьому плитоноска щільно прилягає до тіла і не сковує рухів!  1. Камербанд зручно  кріпиться  за еластичну стрічку, за допомогою швидкісного фіксатора, що має зручну,  просту та надійну систему регулювання розміру.

    

   

   

  1. Сам камербанд має скелетну форму, що забезпечує надійну вентиляцію, та виготовлений із здвоєною стропою, що дозволяє використовувати одночасно як внутрішній балістичний захист так і різноманітні підсумки.

   

      

   

  6. Plate carrier Балістика model М2 Pro, додатково може бути оснащена безшумною системою швидкого розмикання, яка забезпечує оперативне скидання та одягання  плитоноски. Пряжки для зручності знімаються та одягаються як зверху, так і знизу (додаткова вартість + 600 грн. до вартості плитоноски)

   

   

   

   Plate carrier розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами. У базовій комплектації такі плити постачаються у всіх бронежилетах ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, НАБУ, ГРУ.

   

  Plate carrier "Балістика" М2 Pro виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.
  Плечові лямки плитоноски оснащені додатковими демпферними подушками 70х200мм, тобто не тиснуть і не натирають.
  Підгонка здійснюється за допомогою камербанда скелетного типу, який можна зафіксувати жорстко, або на еластичні стрічки.
  Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору.

  Всі відповідальні місця на плитоноски посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

   

  Вага чохла:750 г;
  Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка;
  Фурнітура: 2М;
  Липучка: Alfatex; (дуже якісна)
  Розмір: регульований (по талії 60см-120см);
  Колір: ММ14 (українська цифра, український піксель)

   

  Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М2 Pro по всій Україні, або ви можете забрати її безпосередньо з виробництва в Києві.

   

  *** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

   

  _________________________________________________________________________________________________

  Рекомендовані товари