Тактична сумка-планшет ТМ Балістика (Чорний) (без системи молле та індифікаторів)

2 250 грн. 1 913 грн.
До кінця акції:
Нет в наличии
 Сумка тактична від компанії Балістика – це сучасний багатофункціональний  офіцерський планшет.  
Сумка планшет призначена для використання в службових цілях  працівниками силових структур (такими як: військові ЗСУ, СБУ,  різноманітні спецпідрозділи, прокуратура, поліція, охоронні організації).  Відсутність розпізнавальних знаків та лаконічний дизайн дозволяє не привертати до себе уваги під час оперативної роботи, оперативно-розшукової, розвідувальної та іншої діяльності. 

Офіцерський планшет виготовлений із матеріалу  кордура 1000д, що забезпечує  тривалий експлуатаційний період. Протягом експлуатаційного періоду не рветься і не виходить з ладу, зберігає презентабельний вигляд, первісне забарвлення і форму, завдяки використанню якісних матеріалів та фурнітури.

Мілітарі планшет оснащуються зручним плечовим ременем, який регулюється по довжині,

та може бути  трансформований у  лямки рюкзака (офіцерський планшет трансформується на одно лямочну, або двох лямочну сумку рюкзак).

 

 Також тактичний планшет оснащений  міцною ручкою, що забезпечує зручне транспортування, фастексом бистрого розкривання, для оперативного доступу до карманів планшету.

 

укомплектована відсіком прихованого носіння короткоствольної зброї  та швидким доступом до неї. Отже може використовуватись додатково як сумка для прихованого носіння зброї. 

Також обладнана відсіком призначеним для встановлення різноманітних карт (і зручним доступом до них), та при потребі встановленню броне пластин (від 1-го до 6-го класу захисту).

Окремо оснащений захищеним з 3-х сторін відсіком (перед, зад, низ) для зберігання та транспортування планшетів, нет-буків, ноутбуків, і  клапаном для носіння документів формату А4. і фактично може використовуватись як сумка для ноутбуків, або як сумка для планшетів.

  Тактична сумка планшет складається з : 
- 2-х відділень під блискавкою (перше -  захищене  демпферними стінками для планшета/ноутбука та додатково для документів формату А4, друге - для карт або розміщенню броне пластин 1-6 класів захисту),
- відсіком для прихованого зберігання короткоствольної зброї та швидким доступом до неї (який при потребі може бути трансформований у великий карман (об'єднуючи 2 відсіки) для зберігання документів формату А4, або габаритних особистих речей),
- кобурою для коротко ствольної зброї та додатково кобурою на 2 магазини до неї, які кріпляться в середині відсіку у любому зручному положенні завдяки використанню високоякісної наліпки.

- окремо двома малими відділеннями під блискавкою (перше на клапані, друге під клапаном), 
- окремою кишенею під клапаном на два відділення, одне з яких оснащене органайзером.

- плечовим ременем, який може бути трансформований в лямки рюкзака (сумка-рюкзак, планшет рюкзак)
- міцною, м'якою ручкою для зручного транспортування.
- Задня стінка сумки планшета оснащена 3D сіткою для зручного використання в якості рюкзака та оздоблена Гербом України


 

Тактичний планшет можна замовити в такому кольорі як :
- мультикам
- койот
- олива
- ММ14 (український піксель, українська цифра, малюнок маскувальний ЗСУ, камуфляж ЗСУ)
- чорний

    Офіцерська тактична сумка планшет  буде доцільним  і якісним подарунком не лише для кожного військовослужбовця, оперативника, слідчого, але й для людей які полюбляють мілітарі стиль.

Додаткове навісне обладнання та підсумки у комплект тактичного планшету не входять, їх можна придбати окремо у виробника.

 *** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Фёдор / 20.10.2021
Какие точные размеры планшета?
Администратор
Доброго дня. Довжина 35 см. Ширина 30 см. Товщина 10 см.

Теги: БалістикаРюкзаки, Планшети, СумкиТактична сумка-планшет ТМ Балістика (Чорний) (без системи молле та індифікаторів), 928855299, Тактичні планшети