Переноска-рюкзак Baby Carrier "Укропчик"
3 050 грн.
+ 610 бонусов
В наявності


    Бебі керіер "Укропчик"  виконано з кордури 1000D (для порівняння  тканина яка використовується у цивільних версіях дитячих переносок  по якості поступається навіть такій тканині як оксфорд 600D), також при виготовлені "Укропчика" були використані такі матеріали, як м'яка 3D сітка на лямках та ремені, мягкий демпфер по всьому виробу, бавовна з внутрішньої сторони.  Переноска оснащена  системою молле на яку за потребою можна замовити додатково підсумки для термосу, пляшки малюка, соски, підсумок для вологих салфеток, підсумок для підгузків,  та багато інших підсумків в яких у Вас буде потреба.

    Практичний, зручний, м'який та комфортний кенгуру-рюкзачок, який можна використовувати як окремо так і у комплекті з розвантажувальним поясом-сідлом, який розвантажує спину і переносить все навантаження на таз. Крім того сідло можна  використовувати окремо  як підтримуючу платформу, ваша спина скаже вам Дякую.

    Переноска-рюкзак  в стилі мілітарі Baby Carrier "Укропчик", складається з самого  рюкзака-переноски та розвантажувального поясу-стільцем.

     Для перенесення малюків віком від 4 місяців - це стильна  альтернатива колясці.

     Пояс оснащений стільцем з нахилом 30 градусів, який виконує антиковзаючу дію, забезпечує  підтримку  стегна  дитині  та анатомічно правильно розподіляє вагу на стегна батьків при використані поясу.

    Кругле сидіння тримає стегна та ноги дитини в зручному М положенні, що сприяє правильному розвитку стегна.

    Регульовані плечові  лямки, які виготовлені з використанням 3D сітки, що зменшують тиск на плечі.

    Внутрішня частина переноски виготовлена з м'якої бавовняної тканини, яка забезпечує високу проникність повітря (дихає), та ніжна для дитячої чутливої шкіри (не подразнює її).

    Підголів'я додатково комплектується зміною накладкою, що легко знімається для прання, яку немовля часто заслюнявлює коли находиться у переносці  спиною до батьків, лицем на перед.

    Baby carrier "Укропчик" має великий карман майже на всю поверхність, у який можна покласти не лише  дрібні речі, а й при повністю розкритому стані забезпечує додаткову вентиляцію малюку у жарку погоду.  Стінка клапана карману оснащена системою молле. 

    Baby carrier "Укропчик" також комплектується пластиковою вставкою для  підтримки спини немовляти у анатомічно правильному положенні, і яка має отвори для забезпечення вентиляції.

    Переноска має дуже зручну систему регулювання по розміру.

    Розвантажувальний пояс має анатомічну форму завдяки якій не сповзає у низ при навантажені,  для зручності його фіксації оснащений наліпкою велкро , та широким фастексом.

    По всій внутрішній поверхні виготовлений з використанням  3D сітки, яка забезпечує комфорт носіння та надійну вентиляцію.

     Кріпиться пояс до  самої переноски дуже зручно за допомогою блискавки.

 

В коментарях до замовлення обов'язково вказуйте бажаний колір.
(колір койот, олива, чорний, ММ14, мультикам+15% до ціни)