Сумка мала Утилітарна ТМ "Балістика"

Матеріал: Кордура (cordura)1000 Д
Розміри: 19 х 25 х10 см

  • Рейтинг:
  • Артикул:
    1085241297
  • Розміри (Д x Ш x В):
    15.00 x 15.00 x 15.00 см

1 118 грн.
+ 168 бонусів
В наличии

Тактична сумка, яка легко і швидко перетворюється з підсумка в цивільну сумку на плечі. На спинці сумки розташована система molle з кріпленням, що дозволяє в польових умовах розмістити її на бронежилеті, РПС, тактичному рюкзаку і т.д.
Також в комплекті йде довга, регульована ручка, за допомогою якої армійська сумка швидко перетворюється в цивільну на/через плече для міських умов.

Кріплення на ручці виконані без карабінів і т.д. - спеціальна система пошиття дозволяє швидко і надійно закріпити ручку, так ручка цільна і міцно тримається.

Усередині сумки функціонально організований простір:
- для посвідчення / паспорта, телефону,

- відділ для знімної кобури (прихованого носіння пістолета)

- ручки, газового балончика і т.д.

Також є зовнішня велика кишеня, куди можна зручно заховати знімну ручку та інші підручні засоби. З боків на сумці також є кріплення molle, на які можна додатково розмістити інші підсумки, наприклад,  під рацію,  гранату, магазин АК і т.д.

Валерій / 30.11.2021
Здрастуйте.Підкажіть будь-ласка яку фурнітуру і матеріал виробник використовує для виготовлення даних сумок? Справа в тім що у мене є схожа мабуть китайського виробництва так там уже всі застібки посипалися і починає облітати внутрішнє покриття сумки,а я нею користуюся менше року.І окремо хотілося б взнати чи є в продажу кобура для пістолета кріплення для якої передбачено в сумці та яка її ціна? Дякую за відповідь.
Администратор
Доброго дня. Блискавка Фастекс ЮА, Рамка/однощільовка 2М. Кобури ви можете переглянути на нашому сайті у категорії М-Тас.
Максим / 23.08.2021
Доброго дня.
А,розміри,які вказані,це розмір всієї сумки повністю чи основного відділення (без маленького)?
Администратор
Доброго дня, це розміри усієї сумки.
Антон / 19.11.2020
Вытаю. А у кольорі ММ14 можливе виконання?
Администратор
Теоретично, так, але не найближчі 3 тижні

Теги: БалістикаПідсумкиСумка мала Утилітарна ТМ Балістика, 1085241297, Підсумки утилітарні