Плитоноска з системою швидкого скидання Plate carrier М3 Pro

Вага чохла: 1150 г
Матеріал: Кордура (Cordura) 1000 Д, 3D сітка
Фурнітура:
Липучка: Alfatex
Розмір: регульований (по талії  60 -120 см)

ІНСТРУКЦІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ ЛЯМОК ТА ПОЯСА

РОБОТА БЕЗШУМНОГО ЗАМКА

РОБОТА СИСТЕМИ ШВИДКОГО СКИДАННЯ

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОДАТКОВОГО БОКОВОГО ЗАХИСТУ  • Рейтинг:
  • Артикул:
    1085097792
  • Розміри (Д x Ш x В):
    31.00 x 30.00 x 11.00 см

6 210 грн.
+ 932 бонусів
Є в наявності

Найкраща пропозиція на ринку, нової плитоноски з системою швидкого скидання!

Відмінною рисою даного Plate Carrier "Плитоноска м3 про"  є:

1. Відсутність клапана розкривання плитоноски з велкро, яку ми замінили на зручні безшумні пряжки.

2. Камербанд кріпиться за еластичну стропу, яка розроблена спеціально під нас. У розтягнутому стані вона має ті ж самі  характеристики, що звичайна стропа, тобто не рветься.

3. Плитоноска має широку панель Velcro (липучки), що забезпечує фіксацію індифікаторів, в тому числі і великих. Посилення бічного шва стропою, яку також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.

4.  Плитоноска оснащена ергономічними верхніми лямки кріплення виготовленні у вигляді суцільного коміру з використанням  3D сітки  та товстого демпферу, мають ергономічну форму, яка розподіляє навантаження, тому плитоноска майже не відчутна, тобто не навантажує плечі. Самі плечові лямки мають вставки з гіполону (який перешкоджає сковзанню прикладу в момент прикладцки зброї та стрільби), лямки регулюються  за допомогою наліпки Velcro, та додатково фіксуються клапаном, на якому також продубльовані вкладки із гіполону.

5.На задній стінці плитоноски інтегровано малогабаритний рюкзак (під гідратор та кріплення для нього , або малогабаритні речі) . Евакуаційна стропа знаходиться над плитою, та виконана з елементом трубчастої вставки, що в сумі забезпечує зручне використання.

Особливістю моделі М3-Pro є «система швидкісного скидання» яка запатентована компанією «Балістика».

Дана система виконана без елементів сталевого тросу, який перешкоджає роботі медиків. Система швидкого скидання розрахована на легкий, короткий рух однією рукою (тобто на один рух із мінімальним зусиллям/навантаженням)

Ручка приводу системи швидкого скидання знаходиться на рівні грудей, збоку від пластини, та ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її легко намацати.   Вона виконана у формі ручки-хлястика, а не кільця, та додатково фіксується кнопкою за внутрішню частину плитоноски, що  унеможливлює її випадкове зачеплення.

Процес скидання плитоноски займає долі секунди.  Вона дозволяє робити контрольоване скидання на ліву  або праву сторону.

На внутрішній частині розташований 5-ти мм демпфер + додаткові 10-ти мм., демпферні подушки, які надійно знімають позаперешкодну деформацію. Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцію.  Додаткову вентиляцію та комфорт носіння забезпечує крупна 3Д сітка, через яку вільно циркулює повітря.

Плейт розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами. У базовій комплектації такі плити постачаються у всіх бронежилетах ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, НАБУ, ГУР.

Дана плитоноска відмінно замінить зношений чохол армійського бронежилета. Ви безперечно оціните зручність даного плейт керріера в порівнянні зі штатним бронежилетом. Він не спадає, не тре, липучки не рвуться через півмісяця. 

Окремо вас порадує скелетний камербанд (бічна куліса) який не заважає вентиляції, влітку просто не замінна річ. Крім того на нього можна розвісити БК і додаткові бічні плити.

Плитоноска Plate carrier "Балістика" М3-Pro виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.

Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору.

Всі відповідальні місця на чохлі до бронежилета посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М3 по всій Україні, або ви можете забрати її безпосередньо з виробництва в Києві.

Плитоноска м3 про випускається в таких основних кольорах:

Плитоноска м3 про Мультикам

Плитоноска м3 про Олива

Плитоноска м3 про Койот

Плитоноска м3 про Чорний

Плитоноска м3 про ММ14 (український піксель)

Крім того можна замовити дешевшу версію Плитоноска м3 про Lite через відсутність у плитоноски інтегрованого рюкзачка.

Також Плитоноска М3 Pro випускається спеціально адаптована для комфортного носіння жінками, називається вона Плитоноска М3 про (жіноча версія)

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Сергій / 22.03.2023
Вкажіть будь ласка матеріли з IRR
Администратор
Добрий день!
IRR пропитку має оригінальний американський мультикам
L.E.G.I.O.N / 23.02.2023
Чи можливо вставити плити https://punisher.com.ua/keramycheskye-broneplastyny-esapi-large/?
Розмір 260*330?
Администратор
Ця можель плитоноски розрахована на розмір плит 250 мм на 300 мм, можливий варіант помістити ці плити в збільшену плитоноску під плити 270мм на 330мм. Але оскільки заявлені розміри точно не співпадають краще приміряти.
Артем / 12.02.2023
Що означає опція: "Укорочені лямки" ?
Администратор
Це означає, що до плитоноски ми кладемо укорочені лямки. Якщо Ви не високого зросту,то скорішза все, що Вам потрібні укорочені лямки, щоб відрегулювати правильно плитоноску.
Антон / 24.01.2023
Доброго вечора,до пошиву плитоноски використовується оригінальний мультикам з IRR?
Як фіксуються плитив чохлі?
Ваша Балістика
Плитоноска розрахована під плити 25х30 або ж 27х33 (залежно від опції). Плита туго входить у плитоноску й не бовтається там.

При пошитті використовуються матеріали без IRR та З ним. Оригінальний мультикам іде тільки з IRR.
Ковальов Іван / 10.01.2023
Чи поміщаються в плитоноску плити SA4 від Української Броні в розмірі М (24*32*2,6 см)?
Администратор
Плитоноска розрахована під плити 25х30 см. Відповідно, по ширині стає, по висоті не вистачить довжини клапана, необхідно оформлювати спеціальне замовлення на подовжений клапан.
Влад / 06.11.2022
Добрий день, а можливий варіант перешиву місцями передньої "липучки" велкро, там де вставляються плити( на животі), простіше кажучи поміняти їх місцями.
Ваша Балістика
Беріть наш Напашник і не треба буде перешивати)

А взагалі зараз індивідуальні замовлення не виконуємо.
Вадим / 25.10.2022
Чи можна замовити виготовлення цієї Плитоноски під плити 21х225х305мм?
Ваша Балістика
Добрий день!
Поки що не вистачає виробничих потужностей для виготовлення виробів в індивідуальних розмірах.
Олександр / 20.10.2022
В чому відмінність від М3 про і М3 лайт?
Администратор
В М3 Pro наявний рюкзачок під гідратор.
Сергій / 16.10.2022
Підкажіть чи є в вас напашники до плитоноски і якщо є то як їх закріпити
Администратор
До напашника додаються крвплення на велко у комплекті. Кріпиться до кишені, де вставляється плита на липучки.
Джон / 14.08.2022
Вітаю.
Чи можна в цю плітоноску вставити пліту sapi xs ,чи sapi s (184*292;та 222*298)? Воно не буде телепатись?
Администратор
Плитоноска розрахована під плиту 25 на 30. За функціональність та безпечність використання плитоноски з іншими розмірами плит, ми відповідати не можемо.

Теги: БалістикаПлитоноски (Чохли для бронежилетів)Плитоноска з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика М3 Pro, 1085097792, Плитоноски серії М3 Pro