Новини

Новый фиксатор для молле

Ми знову зробили маленький крок вперед. Відтепер всі наші плитоноски будуть комплектуватись новими фірмовими фіксаторами молле. Крім того, що вони набагато більш привабливо виглядають,вони стали зручніші у використанні. https://www.facebook.com/balistyka.ua/posts/1995797740638872..

Презентація плейт керріер-сумка

Презентація плейт керріер-сумка розробленої спеціально для Civilian Gunfighters Розробка вже зроблена фактично декілька місяців тому, але лише зараз дойшли руки до відео презентації. Hidden Plate Carrier. На вигляд - сумка від ноутбука , а всередині - повнорозмірний plate carrier, що вміщає в себе плити розміру L ... Та до біса офіціоз! Сумка-бронежілетка, яка є тільки у нас і у Елвіса! І все ..

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

Український виробник бронежилетів, plate carrier, якісних баулов тощо ТМ "Балістика" вирішив провести справжній тест для своєї плитоноски.Що з цього вийшло? Дивіться самі. Переконайтеся в якості виробів від національного виробника "Балістика". Будьте впевнені, що купувати plate carrier у нас - це гарантія витривалості та довговічності. І це ще тільки початок..Якщо Ви хочете купити плитоноску ..

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

Плейт-керриер с бронеплитами   Обзор. Компания Балістика передала на тестирование плейт-керриер с бронеплитами собственного производства. Концепция не нова, но имеет ряд интересных решений, которые будут описаны в обзоре. В тестах примет участие две модели плитоноски: первоначальная и модернизированный вариант. Первая модель выполнена в песчаной расцветке, а вторая – черная. Обе модели принял..

Показано з 7 по 12 із 16 (всього 3 сторінок)