Новини

Презентація плейт керріер-сумка

Презентація плейт керріер-сумка розробленої спеціально для Civilian Gunfighters Розробка вже зроблена фактично декілька місяців тому, але лише зараз дойшли руки до відео презентації. Hidden Plate Carrier. На вигляд - сумка від ноутбука , а всередині - повнорозмірний plate carrier, що вміщає в себе плити розміру L ... Та до біса офіціоз! Сумка-бронежілетка, яка є тільки у нас і у Елвіса! І все ..

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

Український виробник бронежилетів, plate carrier, якісних баулов тощо ТМ "Балістика" вирішив провести справжній тест для своєї плитоноски.Що з цього вийшло? Дивіться самі. Переконайтеся в якості виробів від національного виробника "Балістика". Будьте впевнені, що купувати plate carrier у нас - це гарантія витривалості та довговічності. І це ще тільки початок..Якщо Ви хочете купити плитоноску ..

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

Плейт-керриер с бронеплитами   Обзор. Компания Балістика передала на тестирование плейт-керриер с бронеплитами собственного производства. Концепция не нова, но имеет ряд интересных решений, которые будут описаны в обзоре. В тестах примет участие две модели плитоноски: первоначальная и модернизированный вариант. Первая модель выполнена в песчаной расцветке, а вторая – черная. Обе модели принял..

Свідоцтво для ТМ "Балістика"!

Ми дуже раді, що дочекалися цього дня :))Ті, хто більш-менш часто стикаються з державними установами та отриманням різноманітних дозволів, свідоцтв тощо для українських виробників - точно зрозуміють нашу радість ;)P.S. тепер наші бронежилети, плитоноски, підсумки, баули тощо гордо іменуються ТМ "Балістика".Купуючи в нас plate carrier, ви можете бути впевнені у якості виробу, бо наш плейт..

Показано з 13 по 18 із 21 (всього 4 сторінок)