Новини

Історія вибору фастмагів

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Презентація нової плитоноски Балістика М3

Компанія «Балістика» презентувала нову плитоноску – Plate carrier Балістика model 3, на розробку якої пішло два роки (на фото попередня модель 2) – огляд нової моделі на відео.Особливістю моделі М3, є система швидкого скидання, яка запатентована компанією «Балістика» та виконана без елементів сталевого тросу, який може перешкоджати роботі медика. Система скидання розрахована на легкий рух однією р..

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

Презентація нового бронежилета для ВСУСпільна розробка ТОВ "Балістика" та ТОВ "Матеріалознавство" за участю співробітників Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУПлоща захисту: 1А клас 70,4дм2 Вага:5,5кг.Вага з бронеплитами:4 клас від 11,5кг. 6 клас від 10,5кг.Комплектація: Захист грудей, спини, паху, черева, боків, шия та РПС.Матеріал чохла: НейлонДемпфе..

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

Нарешті і ми віддали свої бронежилети на військово-дослідні випробування. Вже зараз наші бронежилети проходять випробування в 95й бригаді Збройних Сил України. Маємо надію, що бійці будуть задоволені нашою розробкою. Віримо в об'єктивне оцінювання, нехай переможе краща розробка...

Новый фиксатор для молле

Ми знову зробили маленький крок вперед. Відтепер всі наші плитоноски будуть комплектуватись новими фірмовими фіксаторами молле. Крім того, що вони набагато більш привабливо виглядають,вони стали зручніші у використанні. https://www.facebook.com/balistyka.ua/posts/1995797740638872..

Показано з 7 по 12 із 21 (всього 4 сторінок)