Новини

Марафон, який ніхто не хоче бігти. Приєднуйтесь 05.12

Друзі! 5 грудня будемо бігти  вулицями Києва  "Марафон у Нью Йорку, який ніхто не хоче бігти" у  бронежилетах. Разом - ветерани, волонтери, виробники тактичного спорядження та всі ті, хто хоче висловити вдячність нашим захисникам. Збираємось біля Військового госпіталя, біжимо повз Верховну Раду, Парк Слави, Міністерство оборони України та Генеральний Штаб. Фініш – Майдан Не..

Марш-кидок знижок з 26.11 по 06.12

Друзі! Раді вам повідомити, що у Чорну п’ятницю ми розпочинаємо наш марш-кидок знижок, а  фінішуємо аж в день Збройних Сил України.   Розпродаж марш-кидок знижок від Балістики це: до  - 30 % на продукцію ТМ Балістика - 5% на всю продукцію М-Тас   - 5%  на  тактичні всепогодні блокноти Field блокнот  та Leader блокнот Будьте уважні, та обов'язков..

Бронежилет для жінок

До нас звернулась НГУ з пропозицією розробити бронежилет для жінок. Ми спробували вирішити це завдання на базі плитоноски Плитоноска з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика М3 Pro, але з спеціальною демпферною системою, яка враховує жіночу анатомію. Поки справа не дійшла до офіційних випробовувань, вирішили зробити попередні, передавши зразок для те..

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам !

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам ! Друзі, з нагоди річниці незалежності України ми запускаємо акцію на майже всі товари на нашому сайті, які будуть діяти з 17.08.2021 по 24.08.202130% знижки на всі підсумки під магазини 15% на всі інші товари ТМ “Балістика” 5% знижки на товари M-Tac  https://balistyka.ua/m-tac..

Зменшення цін на бронеелементи !

Гарна новина, тепер бронепакети стали дешевшими від 10 до 20%.Ми перейшли на новий рівень! Тепер у нас прямі поставки сировини з Ізраїлю, а це дало нам змогу зменшити ціни на продукцію, яка містить в собі НВМПЕ.До прикладу РПС Черсел з бронепактом 1а класу(ДСТУ В 4103-2002), або 1й клас(ДСТУ 8782:2018) раніше коштував 3840грн, а тепер 3220грн, а це суттєва економія.Крім того, найближчим часом ми р..

Програма лояльності

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика» Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua.1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлення. Покупку можна повністю сплатити бонусними балами. Ви можете спис..

Показано з 1 по 6 із 21 (всього 4 сторінок)