Новини

Програма лояльності

Програма лояльності

22.07.2020

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика» Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua.1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлення. Покупку можна повністю сплатити бонусними балами. Ви можете спис..

Історія вибору фастмагів

Історія вибору фастмагів

16.07.2020

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

19.05.2020

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Презентація нової плитоноски Балістика М3

Презентація нової плитоноски Балістика М3

09.02.2020

Компанія «Балістика» презентувала нову плитоноску – Plate carrier Балістика model 3, на розробку якої пішло два роки (на фото попередня модель 2) – огляд нової моделі на відео.Особливістю моделі М3, є система швидкого скидання, яка запатентована компанією «Балістика» та виконана без елементів сталевого тросу, який може перешкоджати роботі медика. Система скидання розрахована на легкий рух однією р..

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

Презентація нового бронежилета для ЗСУ від "Балістики"

24.11.2018

Презентація нового бронежилета для ВСУСпільна розробка ТОВ "Балістика" та ТОВ "Матеріалознавство" за участю співробітників Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУПлоща захисту: 1А клас 70,4дм2 Вага:5,5кг.Вага з бронеплитами:4 клас від 11,5кг. 6 клас від 10,5кг.Комплектація: Захист грудей, спини, паху, черева, боків, шия та РПС.Матеріал чохла: НейлонДемпфе..

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

Бронежилети "Балістика" проходять випробування в ЗСУ

24.11.2018

Нарешті і ми віддали свої бронежилети на військово-дослідні випробування. Вже зараз наші бронежилети проходять випробування в 95й бригаді Збройних Сил України. Маємо надію, що бійці будуть задоволені нашою розробкою. Віримо в об'єктивне оцінювання, нехай переможе краща розробка...

Новый фиксатор для молле

Новый фиксатор для молле

01.12.2017

Ми знову зробили маленький крок вперед. Відтепер всі наші плитоноски будуть комплектуватись новими фірмовими фіксаторами молле. Крім того, що вони набагато більш привабливо виглядають,вони стали зручніші у використанні. https://www.facebook.com/balistyka.ua/posts/1995797740638872..

Презентація плейт керріер-сумка

Презентація плейт керріер-сумка

02.05.2017

Презентація плейт керріер-сумка розробленої спеціально для Civilian Gunfighters Розробка вже зроблена фактично декілька місяців тому, але лише зараз дойшли руки до відео презентації. Hidden Plate Carrier. На вигляд - сумка від ноутбука , а всередині - повнорозмірний plate carrier, що вміщає в себе плити розміру L ... Та до біса офіціоз! Сумка-бронежілетка, яка є тільки у нас і у Елвіса! І все ..

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

Розривний тест plate carrier від ТМ "Балістика"

13.04.2017

Український виробник бронежилетів, plate carrier, якісних баулов тощо ТМ "Балістика" вирішив провести справжній тест для своєї плитоноски.Що з цього вийшло? Дивіться самі. Переконайтеся в якості виробів від національного виробника "Балістика". Будьте впевнені, що купувати plate carrier у нас - це гарантія витривалості та довговічності. І це ще тільки початок..Якщо Ви хочете купити плитоноску ..

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

Тестування плитоноски ТМ "Балістика" модель №2

10.04.2017

Плейт-керриер с бронеплитами   Обзор. Компания Балістика передала на тестирование плейт-керриер с бронеплитами собственного производства. Концепция не нова, но имеет ряд интересных решений, которые будут описаны в обзоре. В тестах примет участие две модели плитоноски: первоначальная и модернизированный вариант. Первая модель выполнена в песчаной расцветке, а вторая – черная. Обе модели принял..

Показано з 1 по 12 із 16 (всього 2 сторінок)