Новини

Бронезахист для ЗМІ

Компанія Балістика з повагою ставиться до представників небезпечних професій, до яких належать і журналісти.Тому ми плануємо вже найближчим часом випустити лінійку Бронезахист для ЗМІ (у синьому кольорі), яка включатиме легку броню на базі плитоносок, повний захист на базі бронежилета Сармат, підсумки для рації (мікрофона), аптечку, утилітарний підсумок без системи mole з зовнішньої сторони та ще ..

Чесно і відкрито анонсуємо підвищення цін на 10-15 % з 2022 року

Друзі! Ми тримались як могли.Тривалий час наші ціни були стабільніші, ніж швейцарський франк. Але, думаю, ви й без наших підказок помітили, як зросли ціни навколо. Закони економіки, то така справа: хіба хочеш – мусиш. Тому ми завчасно і відкрито анонсуємо підвищення цін на 10-15 % з 2022 року. Можна було б тягнути кота за хвіст, щодня підвищувати ціни на 1-1,5 відсотка і нікому нічого не пояснюв..

Оновлюємо систему швидкого скидання на плитоносках серії М3 Pro

Дорогі друзі! Ми просимо вас надсилати відгуки та пропозиції не просто з ввічливості, завдяки ним ми дійсно вдосконалюємось. Під час краш-тесту нашої плитоноски M3 pro на каналі KJ-Tac від Игорь Бондарь (Kajaba) виявилось, що її система швидкого скидання має деякі вразливості. Так, при влучанні шроту (дробу) у плитоноску була перебита полімерна стропа, що утримує вузли, і це завадило швидкому скид..

Марафон, який ніхто не хоче бігти. Приєднуйтесь 05.12

Друзі! 5 грудня будемо бігти  вулицями Києва  "Марафон у Нью Йорку, який ніхто не хоче бігти" у  бронежилетах. Разом - ветерани, волонтери, виробники тактичного спорядження та всі ті, хто хоче висловити вдячність нашим захисникам. Збираємось біля Військового госпіталя, біжимо повз Верховну Раду, Парк Слави, Міністерство оборони України та Генеральний Штаб. Фініш – Майдан Не..

Марш-кидок знижок з 26.11 по 06.12

Друзі! Раді вам повідомити, що у Чорну п’ятницю ми розпочинаємо наш марш-кидок знижок, а  фінішуємо аж в день Збройних Сил України.   Розпродаж марш-кидок знижок від Балістики це: до  - 30 % на продукцію ТМ Балістика - 5% на всю продукцію М-Тас   - 5%  на  тактичні всепогодні блокноти Field блокнот  та Leader блокнот Будьте уважні, та обов'язков..

Бронежилет для жінок

До нас звернулась НГУ з пропозицією розробити бронежилет для жінок. Ми спробували вирішити це завдання на базі плитоноски Плитоноска з системою швидкого скидання Plate carrier Балістика М3 Pro, але з спеціальною демпферною системою, яка враховує жіночу анатомію. Поки справа не дійшла до офіційних випробовувань, вирішили зробити попередні, передавши зразок для те..

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам !

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам ! Друзі, з нагоди річниці незалежності України ми запускаємо акцію на майже всі товари на нашому сайті, які будуть діяти з 17.08.2021 по 24.08.202130% знижки на всі підсумки під магазини 15% на всі інші товари ТМ “Балістика” 5% знижки на товари M-Tac  https://balistyka.ua/m-tac..

Зменшення цін на бронеелементи !

Гарна новина, тепер бронепакети стали дешевшими від 10 до 20%.Ми перейшли на новий рівень! Тепер у нас прямі поставки сировини з Ізраїлю, а це дало нам змогу зменшити ціни на продукцію, яка містить в собі НВМПЕ.До прикладу РПС Черсел з бронепактом 1а класу(ДСТУ В 4103-2002), або 1й клас(ДСТУ 8782:2018) раніше коштував 3840грн, а тепер 3220грн, а це суттєва економія.Крім того, найближчим часом ми р..

Програма лояльності

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика»Програма лояльності діє тільки для зареєстрованих на нашому сайті клієнтів.Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлен..

Історія вибору фастмагів

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Показано з 1 по 12 із 26 (всього 3 сторінок)