Новини

Бронежилет для жінок

До нас звернулась НГУ з пропозицією розробити бронежилет для жінок. Ми спробували вирішити це завдання на базі плитоноски м3 про, але з спеціальною демпферною системою, яка враховує жіночу анатомію. Поки справа не дійшла до офіційних випробовувань, вирішили зробити попередні передавши зразок для тестування в Нові Петрівці.І ось перший відгук.Отримала нагоду однією із перших випробувати плитоноску ..

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам !

До 30 років Незалежності України – До 30% знижки клієнтам ! Друзі, з нагоди річниці незалежності України ми запускаємо акцію на майже всі товари на нашому сайті, які будуть діяти з 17.08.2021 по 24.08.202130% знижки на всі підсумки під магазини 15% на всі інші товари ТМ “Балістика” 5% знижки на товари M-Tac  https://balistyka.ua/m-tac..

Зменшення цін на бронеелементи !

Гарна новина, тепер бронепакети стали дешевшими від 10 до 20%.Ми перейшли на новий рівень! Тепер у нас прямі поставки сировини з Ізраїлю, а це дало нам змогу зменшити ціни на продукцію, яка містить в собі НВМПЕ.До прикладу РПС Черсел з бронепактом 1а класу(ДСТУ В 4103-2002), або 1й клас(ДСТУ 8782:2018) раніше коштував 3840грн, а тепер 3220грн, а це суттєва економія.Крім того, найближчим часом ми р..

Програма лояльності

Бонусна програма лояльності від ТОВ «Балістика» Бонусна програма лояльності включає в себе накопичення бонусних балів, які складають до 20% від суми покупки в залежності від виробу, та можливість їх витратити на сайті balistyka.ua.1 бонус дорівнює 1 гривні.Отримані бонуси нараховуються через 14 днів після виконання замовлення. Покупку можна повністю сплатити бонусними балами. Ви можете спис..

Історія вибору фастмагів

    Отже, ви вирішили придбати fastmagи! Неважливо як ви дійшли до цього рішення – еволюційно чи суто з питань тактичних понтів, але перед вами стоїть завдання придбати собі швидкісні магазини, щоб …    А далі цілі у кожного різні, власне як і спорядження – і це більш ніж правильно. Певний комплект спорядження – це не кінцева ціль і не об’єкт понтування, а і..

Результати перевірки бронежилетів ЗСУ

 Данні документи містять суспільно необхідну інформацію, адже нам достеменно відомо, що існує практика серед військовослужбовців вийматибронеплити з бронежилетів Корсар, та використовувати їх окремо в складі плитоносок. Виходячи з вищевказаного, бронежилети щонайменше2018року виробництво, мають плити не стенделон, які самі по собіпрострілються патроном 7Н10, та працюють лише в комплекті ..

Показано з 1 по 6 із 19 (всього 4 сторінок)