Плитоноска з системою швидкого скидання M3 Pro Lite (жіноча версія)

  • Рейтинг:
  • Артикул:
    m3pro-lite-women
  • Розміри (Д x Ш x В):
    31.00 x 30.00 x 11.00 см

5 550 грн.
+ 833 бонусів
Є в наявності

Найкраща пропозиція на ринку, нової плитоноски з системою швидкого скидання

Відмінною рисою даного Plate Carrier  є:

 

1. Відсутність клапана розкривання плитоноски з велкро, яку ми замінили на зручні безшумні пряжки

2. Камербанд кріпиться за еластичну стропу яка розроблена спеціально під нас. У розтягнутому стані вона має тіж самі  характеристики що звичайна стропа, тобто не рветься.

3. Широка панель Velcro(липучки), що забезпечує фіксацію індифікаторів в тому числі і великих. Посилення бічного шва стропою, яке також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.

4.  Верхні лямки кріплення виготовленні у вигляді суцільного коміру з використанням 3D сітки та товстого демпферу, мають ергономічну форму, яка розподіляє навантаження, тому плитоноска майже не відчутна, тобто не навантажує плечі

Самі плечові лямки мають вставки з гіполону (який перешкоджає сковзанню прикладу при кладці зброї та стрільбі), лямки регулюються  за допомогою наліпки Velcro, та додатково фіксуються клапаном, на якому також продубльовані вкладки із гіполону.

5. Дана модель розроблена спеціально для носіння жінками, адже демпферна система враховує анатомію жіночого тіла

Особливістю моделі М3-Pro є «система швидкісного скидання» яка запатентована компанією «Балістика»

Дана система виконана без елементів сталевого тросу, який перешкоджає роботі медикам

Система швидкого скидання розрахована на легкий, короткий рух однією рукою (тобто на один рух із мінімальним зусиллям/навантаженням)

Ручка приводу системи швидкого скидання знаходиться на рівні грудей, з боку від пластини, та ховається на внутрішню сторону плитоноски, де її легко нащупати.  

Вона виконана у формі ручки-хлястика, а не кільця, та додатково фіксується кнопкою за внутрішню частину плитоноски, що у сумі  унеможливлює її випадкове зачеплення.

Процес скидання плитоноски займає долі секунд 

Вона дозволяє робити контрольоване скидання на ліву, або праву сторону.

     На внутрішній частині розташований 5-ти мм демпфер + додаткові 10-ти мм., демпферні подушки, які надійно знімають позаперешкодну деформацію.

    Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцію.

    Додаткову вентиляцію та комфорт носіння забезпечує крупна 3Д сітка, через яку вільно циркулює повітря

    Плейт розрахований під комплектацію стандартними пластинами розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами. У базовій комплектації такі плити постачаються у всіх бронежилетах ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, НАБУ, ГУР.

    Дана плитоноска відмінно замінить зношений чохол армійського бронежилета.

    Ви безперечно оціните зручність даного плейт керріера в порівнянні зі штатним бронежилетом. Він не спадає, не тре, липучки не рвуться через півмісяця.

 

    Окремо вас порадує скелетний камербанд (бічна куліса) який не заважає вентиляції, влітку просто не замінна річ. Крім того на нього можна розвісити БК і додаткові бічні плити.

 

Вага чохла: 1150 г;

Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка;

Фурнітура: 2М;

Липучка: Alfatex; (дуже якісна)

Розмір: регульований (по талії 60см-120см);

Колір: койот, чорний, мультикам, олива, ММ14 український пікель

    Плитоноска Plate carrier "Балістика" М3-Pro виготовлена на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт керріер не порветься на другому місяці експлуатації.

    Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору.

    Всі відповідальні місця на чохлі до бронежилета посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

Ми здійснюємо відправку плитоноски Plate carrier "Балістика" М3 по всій Україні, або ви можете забрати її безпосередньо з виробництва в Києві.

 

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

 

 

 

Олександра / 01.03.2023
Чи підійде ця плитоноска під плити стандартного розміру 30 на 20 ?
Администратор
Підходить під плити 25 на 30
Марина / 14.01.2023
IRR обробка тканини у кольорі ММ14 присутня?
Ваша Балістика
Так, але поступається за якістю порівняно з оригінальним Multicam.
Сергій / 23.07.2022
В чому різниця між M3pro lite і звичайним M3pro?
Ваша Балістика
М3 pro відрізняється наявністю вбудованого рюкзачка, який можна використовувати для гідратора (до 2л) або ж як утилітарний рюкзак, відповідно до Ваших потреб.

Теги: БалістикаПлитоноски (Чохли для бронежилетів)Плитоноска з системою швидкого скидання M3 Pro Lite (жіноча версія), Плитоноски серії М3 Pro