M-Tac нашивка Тризуб (стилізація) Laser Cut вертикальна Black/світлонакопичувач

45 грн. 43 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 M-Tac нашивка Тризуб (стилізація) Laser Cut вертикальна світлонакопичувач- один з так званих "Morale patches". Кріпиться на нарукавну зону з велкро липучки (на самому патчі зі зворотного боку пришита відповідна липучка), або на спорядження - рюкзаки, каски та ін . Статутними не є, але в зоні БД за це не карають. Зображення виконано зі світлонакопичувального матеріалу, що світиться в темряві.

Габарити:80 х 50 мм
Додатково:липучка для кріплення
Матеріал:Cordura 500D 
588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і сил спеціального призначення. Переважно, це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру в основному застосовується до нейлонових виробів. Відповідно, що вище цей показник, то щільніше і важче тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків, тактичних рюкзаків, курток тощо.    
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанями. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Ще не було питань.

Теги: M-TacАксесуариM-Tac нашивка Тризуб (стилізація) Laser Cut вертикальна Black/світлонакопичувач, 51196299, Нашивки