M-Tac Рюкзак Gen.II Elite Large Black

5 312 грн.
+ 797 бонусів
Нет в наличии
M-Tac рюкзак Elite Large відкривається за принципом валізи, що зручно при укладанні речей. Всередині на відкритому клапані конструктори додали Velcro- панель для додаткових  модульних вставок. Спинка і лямки – з демпферами та з сіткою. Плечові лямки додатково фіксуються зверху за допомогою строп з протяжками, що забезпечує кращий розподіл ваги рюкзака. У даній генерації пластикова спинка з алюмінієвими вставками і горизонтальним стрижнем з карбону.

Розміри: 70 х 30 х 29 см
Фурнітура:WJ, 2M
Блискавки:YKK
Матеріал:Cordura 330, дно посилене з Cordura 1000
Особливості:- Система регулювання лямок по висоті спини (дає можливість пристосувати рюкзак для зручного використання незалежно від зросту);
- є примикаюче до спини відділення для транспортування зброї, обладнане знімним роздільником;    
- у верхній частині рюкзака є кишеня на блискавці для дрібних речей;   
- знімна грудна стяжка;   
- знімні бічні компресійні стяжки з фастексами, по 2 з кожного боку;   
- MOLLE платформи на фронтальних і бічних поверхнях, а також стропи на дні рюкзака для установки компресійних ременів;   
- у рюкзака є знімний розвантажувальний пояс з демпферами і стропами MOLLE.


588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним властивостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, правоохоронних органах і органах спеціального призначення. В основному цей матеріал із лінійною щільністю 1000d та 500d. Лінійна щільність – це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється в Деньє (denier). Ця одиниця вимірювання переважно застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження - близько 150 Н. Стійкість до витирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи підсумки або куртка.     
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність та стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Ще не було питань.

Теги: M-TacРюкзаки, планшети, сумкиM-Tac Рюкзак Gen.II Elite Large Black, 10089802, Рюкзаки