M-Tac демпфер плечовий на лямку 40 мм Elite Black


185 грн.
+ 19 бонусів
Є в наявності

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 M-Tac демпфер плечовий на лямку 40 мм Elite Black призначений для розподілу навантаження вмісту Вашої сумки на велику площу, що істотно підвищує комфорт при носінні сумок і однолямочних рюкзаків з великою вагою. Виготовлений високоякісної Cordura.

Внутрішня сторона виконана з високоякісної 3D сітки, котра дозволяє пом'якшити врізання ременя в плечі і забезпечує хорошу вентиляцію, що особливо актуально в теплу пору року.

 Матеріали: Сordura


588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і сил спеціального призначення. В основному - це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру загалом застосовується для нейлонових виробів. Відповідно, чим вище цей показник - тим щільніше і важче тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи то підсумки або куртка.   
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією. 

Ще не було питань.

Теги: M-TacАксесуариM-Tac демпфер плечовий на лямку 40 мм Elite Black, 10161002, Аксесуари для рюкзаків