M-Tac Ремінь Cobra Buckle Tactical Belt Black


1 254 грн.
+ 188 бонусів
Нет в наличии

Тактичний ремінь Cobra Buckle Tactical, від M-Tac, використовує подвійну нейлонову стропу і оригінальну алюмінієву пряжку COBRA, яка була розроблена австрійською компанією AustriAlpin і виробляється американською компанією ITWNexus. Ремінь може бути використаний за прямим призначенням, як тактичний брючний ремінь, пояс під кобуру або піхви, а також як елемент розвантажувально-поясних систем.
 Алюмінієва пряжка COBRA має просту і надійну конструкцію. Вона швидко фіксує ремінь в закритому положенні і при цьому легко розстібається, але тільки при одночасному натисканні на два фіксатора. Пряжка витримує навантаження до 1800 кг на розрив, нейлонова стропа - 2200 кг. Cтропа утворює Molle-інтерфейс по внутрішній стороні ременя, який дозволяє надійно зафіксувати навісні елементи на ремені.

Таблиця размірів

XS/S     75-86 см
M/L     85-96 см
XL/2XL     95-108 см
3XL    115-128 см


 cobra.png  Пряжка AustriAlpin Cobra це високоміцна, функціональна, дуже надійна пряжка із запатентованим замком AustriAlpin COBRA ™. Виготовлена AustriAlpin - австрійською компанією, що спеціалізується на виробництві альпіністського спорядження. Замок системи COBRA захищений від мимовільного відкриття під навантаженням, використовується в високоякісному альпіністському і армійському спорядженні. Всі пряжки протестовані і сертифіковані за нормами Mil Spec по впливу на них піску/пилу/морської води і проходять за стандартами CE, EN, CSA, ANSI і NFPA.
 Унікальна конструкція замку гарантує високу ступінь надійності, безпеки і міцності. Всі пряжки COBRA виготовлені з високоміцного алюмінієвого сплаву класу 7075. Компоненти виконані з твердої латуні і неіржавіючої сталі.

Ще не було питань.

Теги: M-TacАксесуариM-Tac Ремінь Cobra Buckle Tactical Belt Black, 10126002, Ремені