M-TAC НАКОЛІНИКИ-ВСТАВКИ EVA (ПАРА) BLACK

86 грн.
+ 9 бонусів
Є в наявності

Інноваційні тактичні наколінні вставки від M-Tac розроблені для ефективного захисту колінних суглобів, маневреності та комфорту при повсякденному використанні.

 Виготовлені з м'якого полімерного матеріалу – EVA піни товщиною 7 мм. Матеріал має властивості молекулярної пам'яті: листове полотно EVA може відновлювати колишню геометричну форму навіть після тривалого перебування в деформованому стані, що дозволяє повторювати природні рухи вашого коліна.

 Наколінні вставки мають лінії відрізу: бічна відповідає ширині коліна, а нижня і верхня - висоті, тому Ви самі зможете відрегулювати їх під свій розмір колінного суглоба. Мають ергономічні прорізи для зручного згинання ноги і отвори для додаткової вентиляції.

 При роботі з упором на коліна, захищають від ударів і механічних пошкоджень. Завдяки вдалій конструкції легко і швидко модифікуються під будь-які штани з відділом для наколінників.

 Чудовий дизайн забезпечує більшу маневреність і гарантує максимальний комфорт в повсякденній експлуатації і при виконанні тактичних завдань.

*Колір або відтінок на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Ще не було питань.

Теги: M-TacАксесуариM-TAC НАКОЛІНИКИ-ВСТАВКИ EVA (ПАРА) BLACK, 10168002, Наколінники