M-Tac Chest Rig Elite Coyote

992 грн.
+ 99 бонусів
Є в наявності

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


 Нагрудна сумка M-Tac Chest Rig Elite поєднує в собі комфорт та універсальність. Всередині відділення є органайзер, що дозволяє раціонально розмістити необхідні предмети власника. Внутрішнє об’ємне відділення сумки закривається на блискавку. Конструкторам вдалося реалізувати вдалий мікс сумки і Chest Rig. M-Tac Chest Rig Elite обладнаний фронтальною платформою MOLLE Laser Cut і фастексами швидкого скидання. Тонкий профіль сумки і Н-образна система ременів, які дозволяють звільнити руки, залишаючи сумку на плечах, – це головні переваги цієї моделі. Завдяки їм сумку можна використовувати не тільки як повсякденну, але і як елемент тактичного спорядження. Крім цього, за допомогою  модульних вставок із кріпленням на Velcro , можна значно розширити функціонал сумки, використовуючи її для вашого EDC як гаманець або сумку для документів.
 

Основний матеріал:  Cordura 500
Блискавки:  YKK
Фастекс:  WJ
Розміри: 28 х 30 х 5 см
Стропи  MIL-SPEC
    Особливості:  Velcro-панель, що дозволить розмістити зброю в зручному для вилучення положенні за допомогою кобури-вставки. (Вставка не йде в комплекті).
Можливість кріплення M-Tac сумки-напашника Elite
 Сумка укомплектована вставкою-органайзером "EDC" для міських умов.

588884617981d569332477.png Завдяки своїм унікальним властивостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, правоохоронних органах і органах спеціального призначення. В основному цей матеріал із лінійною щільністю 1000d та 500d. Лінійна щільність – це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється в Деньє (denier). Ця одиниця вимірювання переважно застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження - близько 150 Н. Стійкість до витирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи підсумки або куртка.        
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність та стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.   

Ще не було питань.

Теги: M-TacM-TacM-Tac Chest Rig Elite Coyote, 10133005, Тактичне спорядження та екіпіровка