340 грн.
+ 68 бонусов
Нет в наличии


Підсумки під магазини швидкого доступу "Колчан"  fastmag  завдяки запатентованій бічній стінці з поліаміду мають зменшений габарит та вагу (95г.) це дозволяє безпроблем розміщувати потрібну кількість підсумків один біля одного.


 • - Дозволяють виконувати швидку перезарядку зброї завдяки відкритому доступу до магазину  по суті це фастмаг

  - підсумок однаково добре підходить для магазинів від АК-47, АКМ, АК74 та AR подібні гвинтівки.

   
  - Магазини не випадають з підсумків завдяки надійним еластичним елементам та конструкції самого підсумку.
   
  - Підсумки мають менші габарити порівняно із іншими подібними аналогами представленими на ринку, що забезпечує посадку 3-х підсумків поруч щоб ті не заважали один одному, порівняно з іншими аналогами на ринку які цього не можуть забезпечити.
   
  - Задня стінка підсумка вища за передню, що дозволяє швидко майже на осліп вставляти магазин.
   
  - Завдяки жорстким боковим стінкам та якісній  резинці, магазини  не  випадають з підсумків навіть при навантажені, не потребуючи додаткової фіксації.

  - Бічні стінки виготовлено з пластику окремим елементом, які є оптимального розміру, щоб забезпечити надійність конструкції зручність експлуатації та забезпечити можливість носіння одразу 3-х  або 4-х  підсумків поруч один біля одного в залежності від розміру плитоноски чи бронежилету .(тобто бокові пластикові елементи не виступають за чарунку молле у яку зашнурований сам підсумок, тим самим не заважають розміщенню іншого підсумку у сусідній чарунці молле  і дозволяє розмістити поруч 3 підсумки один біля одного таким чином щоб ті помістились і не заважали (не впирались) один в один).

   виготовлений з кордури 1000den. 

  - На передній панелі підсумка розміщена система молле, що дозволяє прикріпити до нього інші підсумки (наприклад, ще один підсумок під АК, або ж  підсумок для короткоствольної зброї чи під гранату, сумку скидання магазинів).
   


Підсумок під магазин АК/AR одинарні 

Призначений для носіння заповнених магазинів АК/AR.

Виробник: ТМ "Балістика"

Країна: Україна.

Матеріал: Cordura 1000 den.

Стропа: поліамід 

Виріб представлено в декількох кольорах: ММ14 (український піксель, українська цифра) койот, олива (military green), мультикам, чорний.

Розміри підсумка:

ширина: 7,5 см
глибина:3 см
висота передньої стінки:14 см
висота задньої стінки:16 см.


Рекомендовані товари