M-Tac Modular Chest Rig Black

1 485 грн. 1 411 грн.
До кінця акції:
Нет в наличии

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Modular Chest Rig від бренду M-Tac – це тактична нагрудна розвантажувальна система, яка поєднує в собі універсальність і комфорт. Виготовлена ​​з якісного і зносостійкого матеріалу Cordura 500D. Передня панель розрахована на 3 магазини і надійно кріпиться до основи за допомогою гачків Woojin і велкро липучки. Спеціальні стропи фіксують магазини і вберігають від мимовільного випадання. MOLLE інтерфейс дозволяє прикріпити додаткове спорядження. Також дану панель можна зняти і замінити на будь-яку іншу модульну вставку, сумісну з велкро липучкою.

Modular Chest Rig оснащений фастексами швидкого скидання. Тонкий профіль і Н-подібна система ременів є головними перевагами цієї моделі. Завдяки їм виріб зручно розміщується на корпусі, а руки будуть повністю вільні. Спинка обладнана м'якою демпферною сіткою для додаткової вентиляції.

Нагрудна розвантажувальна система Modular Chest Rig стане відмінним союзником при виконанні широкого спектра поставлених завдань та однозначно зацікавить любителів сучасного тактичного спорядження.

Матеріал: 

Cordura 500D

Блискавки: 

YKK

Фастекс: 

WJ

588884617981d569332477.png

Завдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і спеціального призначення. В основному - це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру загалом застосовується для нейлонових виробів. Відповідно, чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина. Фізико-технічні характеристики CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків.
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Ще не було питань.

Теги: M-TacТактичне спорядження та екіпіровкаM-Tac Modular Chest Rig Black, 10184002, Підсумок