M-Tac Підсумок для смартфона Elite Large Black

637 грн.
+ 96 бонусів
Нет в наличии
M-Tac підсумок для смартфона Elite Medium сумісний із смартфонами з екраном до 6.5 ''. Конструктори додали м'який велкро велюр всередині підсумка для захисту екрану смартфона від подряпин. Ще одна особливість підсумка в застібці FidLock, яка автоматично застібається завдяки вбудованому магніту. Така система застібки дозволяє прискорити закривання підсумка наосліп і не турбуватися про те, наскільки добре він закритий
Матеріал:Cordura 500
Стропа:TEXEL
Розміри:18,2 х 9 х 2,5 см
Система кріплення:MOLLE.
Особливості:- магнітна застібка FidLock 
- м'який велкро велюр всередині підсумка для захисту екрану смартфона від подряпин 
- система швидкого вилучення смартфона

588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним властивостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, правоохоронних органах і органах спеціального призначення. В основному цей матеріал із лінійною щільністю 1000d та 500d. Лінійна щільність – це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється в Деньє (denier). Ця одиниця вимірювання переважно застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина.
Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження - близько 150 Н. Стійкість до витирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи підсумки або куртка.
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність та стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Ще не було питань.

Теги: M-TacТактичне спорядження та екіпіровкаM-Tac Підсумок для смартфона Elite Large Black, 10114002, Підсумок