M-Tac Ремінь Cobra Buckle Tactical Belt Gen.II Black


1 150 грн.
+ 115 бонусів
Є в наявності

Військово-тактичний ремінь ідеально підходить для військовослужбовців, практичних стрільців і тих, хто веде активний спосіб життя. Cobra Buckle Tactical Belt можна використовувати як тактичний брючний або пістолетний ремінь.
 Цей аксесуар складається із внутрішньої (40 мм) і зовнішньої (25 мм) нейлонової стропи, що робить його досить міцним. Зовнішня стропа утворює молле інтерфейс, який дозволяє надійно зафіксувати додаткове спорядження на ремені.
 Застібається на чорну пряжку військового призначення Cobra 25мм від австрійського виробника Austrialpin, яка витримує навіть самі екстремальні навантаження. Вона швидко закривається і легко розстібається одночасним натисканням на бічні фіксатори. Вільний край ременя закріплюється за допомогою велкро липучки.
 Даний виріб стійкий до тертя та механічних пошкоджень. Високоякісний тактичний ремінь на довгий час збереже бездоганний вигляд без потертостей, заломів та інших дефектів.

Таблиця размірів

XS/S     75-86 см
M/L     85-96 см
XL/2XL     95-108 см
3XL    115-128 см


 csm_Cobra_Logo_Wappen_a34af26f27.png  Пряжка AustriAlpin Cobra це високоміцна, функціональна, дуже надійна пряжка із запатентованим замком AustriAlpin COBRA ™. Виготовлена AustriAlpin - австрійською компанією, що спеціалізується на виробництві альпіністського спорядження. Замок системи COBRA захищений від мимовільного відкриття під навантаженням, використовується в високоякісному альпіністському і армійському спорядженні. Всі пряжки протестовані і сертифіковані за нормами Mil Spec по впливу на них піску/пилу/морської води і проходять за стандартами CE, EN, CSA, ANSI і NFPA.
 Унікальна конструкція замку гарантує високу ступінь надійності, безпеки і міцності. Всі пряжки COBRA виготовлені з високоміцного алюмінієвого сплаву класу 7075. Компоненти виконані з твердої латуні і неіржавіючої сталі.

Ще не було питань.

Теги: M-TacАксесуариM-Tac Ремінь Cobra Buckle Tactical Belt Gen.II Black, 10126802, Ремені