M-TAC НАШИВКА ACE OF SPADES COYOTE/BLACK

70 грн. 67 грн.
До кінця акції:
Нет в наличии

Нашивка Ace of Spades від бренду М-Тас – це оригінальний моральний патч, який покликаний підвищувати бойовий дух і заявляти про моральні цінності власника. Дана модель являє собою туз пік із зображенням черепа та дозволяє за допомогою символу передати послання про готовність до агресивних дій. Виготовлена ​​з Cordura 500D – надміцного матеріалу, стійкого до стирання та високих навантажень. Злегка зістарена тканина додає певної вінтажності та робить нашивку більш стильною. Кріпиться на одяг, сумки, рюкзаки або спорядження за допомогою велкро липучки.

Даний патч стане відмінним аксесуаром і вигідно підкреслить Вашу життєву позицію.

Матеріал:

Cordura 500D 

Розміри:

87 х 54 мм

Додатково:

липучка для кріплення

 

588884617981d569332477.png

Завдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і спеціального призначення. В основному - це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру загалом застосовується для нейлонових виробів. Відповідно, чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина. Фізико-технічні характеристики CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків.
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Радион / 19.08.2021
Что означает туз пик.
Администратор
Це гральна карта. Має досить багато значень.
Але символізму цій карті придає історія про те, як американські солдати залишали цю карту на тілах вбитих ворогів, звідси її прозвали "Картою смерті"

Теги: M-TacАксесуариM-TAC НАШИВКА ACE OF SPADES COYOTE/BLACK, 51101005, Нашивки