M-Tac Сумка Waist Bag Elite Coyote

572 грн.
+ 57 бонусів
Нет в наличии

Поясна сумка M-Tас Waist Bag Black – невелика міська модель зручного формату з кріпленням навколо талії. Має основне відділення, одну фронтальну та одну внутрішню кишені на “блискавках”.    
Фронтальна Velcro-панель з елементами надає виробу стильного та незабутнього зовнішнього вигляду. З обох боків – вшиті стропи TEXCEL, а по верху – петлі з паракорду для кріплення додаткового спорядження.   
Задня стінка виготовлена з 3D-сітки, завдяки якій сумка комфортно сидить на поясі або навколо тулуба, не здавлює та не натирає навіть наповненою.   
Ремінь виготовлений з міцної нейлонової стропи, застібається на Fastex та регулюється по довжині подвійною пряжкою.   


Основний матеріал  Cordura 1000D
Блискавки  YKK
Габарити:Ш: 32см
В: 13см
Г: 5см
Стропи MIL-SPEC

588884617981d569332477.pngЗавдяки унікальним властивостям Cordura широко застосовується у тактичному спорядженні військовослужбовців ЗСУ, Сил правопорядку і Сил спеціального призначення. Загалом це матеріали з лінійною густиною 1000D і 500D. *Лінійна густина – це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру здебільшого застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник, тим щільніше й важче тканина. Фізико-технічні показники тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н; навантаження, що роздирає, близько 150 Н. Стійкість до стирання – більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків (зокрема, тактичного рюкзака або куртки).            
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA – це надійність і стиль, а за показниками міцності вона поза конкуренцією.  

Ще не було питань.

Теги: M-TacРюкзаки, планшети, сумкиM-Tac Сумка Waist Bag Elite Coyote, 10050005, Сумки