M-TAC СУМКА BAT WING BAG ELITE BLACK

1 312 грн.
+ 197 бонусів
Нет в наличии
Незвичайний але комфортний і ергономічний дизайн M-Tac сумки Bat Wing дозволяє не тільки приховане носіння зброї, але також транспортування необхідних речей, які ви носите з собою кожен день: ключі, гаманець, документи, телефон. Завдяки своїй формі, сумка зручно розташовується на корпусі і не займає багато місця.

Матеріали:Cordura 500
Стропи:MIL-SPEC
Габарити рюкзака:~36 х 19 х 5 см
Фурнітура: YKK    
Особливості:- Велкро-панель, що дозволить розмістити зброю в зручному для витягання положенні за допомогою кобури вставки (вставка в комплекті не йде).
- Попереду додано кишеню на магніті для телефону, а також дві кишені на блискавці для дріб'язку.
- В основному відділенні є кишеня з сітки на блискавці.
- На спинці розміщено відділ для прихованого носіння зброї.
- На основній стропі розташована декоративна MOLLE-система з ламінованої Cordura.
588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним якостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, сил правопорядку і сил спеціального призначення. В основному - це матеріали з лінійною щільністю 1000d і 500d. Лінійна щільність - це співвідношення маси нитки матерії і її довжини. Вимірюється в Денье (denier). Ця одиниця виміру загалом застосовується для нейлонових виробів. Відповідно, чим вище цей показник - тим щільніше і важче тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження близько 150 Н. Стійкість до стирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи то підсумки або куртка. 
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність і стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.

Ще не було питань.

Теги: M-TacРюкзаки, планшети, сумкиM-TAC СУМКА BAT WING BAG ELITE BLACK, 10097002, Сумки