Жилет для Crossfit model М2 Олива

2 100 грн. 1 785 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

Якщо ви шукайте дійсно якісну покращену жилет для крос-фіту за найкращою ціною, то даний plate carrier "Балістіка" М2 - ідеальне рішення.

Купуючи на нашому сайті ви можете бути впевнені, що купуєте жилет для кросфіту з перших рук безпосередньо від виробника.

Відмінною рисою даного Plate carrier є:

  1. Спеціальна технологія прострочки велкро на передній частині жилету (клапан камербанда), що повністю захищає її від відриву.

  

 

 

  1. Шар 3D сітки який забезпечує комфорт носіння та якісну вентиляцію, додаткові демпферні подушки на внутрішній частині Плейта зменшують заперешкодний вплив!  Розташування демпферних подушок забезпечують додаткову вентиляцію;

3.     Система кріплення камербанда розташовується зовні під клапаном на широкому еластичною стрічці. Завдяки цьому плитоноска щільно прилягає до тіла і не сковує рухів!

  1. Камербанд зручно  кріпиться  за еластичну стрічку, за допомогою швидкісного фіксатора, що має зручну,  просту та надійну систему регулювання розміру.

 

 

 

 

  1. Сам камербанд має скелетну форму, що забезпечує надійну вентиляцію, та виготовлений із здвоєною стропою, що дозволяє використовувати одночасно як внутрішній балістичний захист так і різноманітні підсумки.

 

   

 

 

 

6. Жилет для кросфіту М2 Pro, додатково може бути оснащена безшумною системою швидкого розмикання, яка забезпечує оперативне скидання та одягання  плитоноски. Пряжки для зручності знімаються та одягаються як зверху, так і знизу (додаткова вартість + 400 грн. до вартості плитоноски)

 

 

 

    Жилет для кросфіту розрахований під комплектацію стандартними пластинами (обважнювачі ваги) розміром 25смХ30см зі скошеними верхніми кутами. 

 

    Жилет для кросфіту "Балістика" М2 Pro виготовлена ??на програмованому устаткуванні, що дозволяє досягти високої якості виробу, точності виконання системи MOLLE, надійності всіх швів і з'єднань. Ви можете бути впевнені, що даний плейт  не порветься на другому місяці експлуатації.

        Плечові лямки плитоноски оснащені додатковими демпферними подушками 70х200мм, тобто не тиснуть і не натирають.

    Підгонка здійснюється за допомогою камербанда скелетного типу, який можна зафіксувати жорстко, або на еластичні стрічки.

        Потрійні ряди чарунок MOLLE на камербанді дозволяють кріпити підсумки до індивідуальних вимог користувача, так як вам зручно, а не так як зручно криворукому конструктору.


Всі відповідальні місця на жилеті посилені рознесеною закріпкою, що забезпечує ту легендарну міцність про яку всі говорять.

 

Вага чохла:750 г;
Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка;
Фурнітура: 2М;
Липучка: Alfatex; (дуже якісна)
Розмір: регульований (по талії 60см-120см);
Колір: Олива; (також може бути виконаний і в іншому кольорі)

 

Ми здійснюємо відправку по всій Україні, або ви можете забрати її безпосередньо з виробництва в Києві.

 

*** компанія залишає за собою право змінити комплектацію без додаткового оповіщення споживачів. (уточнюйте комплектацію перед замовленням)

Алексей / 28.11.2021
Доброе время суток! А где пластины под него можно приобрести? Бронепластины найти не трудно, а вот специальные пластины для кросфита как-то не находил ещё в продаже по отдельности.
Администратор
Зазвичай їх замовляють на металобазах. Ми спеціально не додаємо до асортименту, щоб їх часом хтось не прийняв за бронепластини.
Креслення пластини можемо дати, та розрахунок ваги від товщини металу.

Теги: БалістикаСпорядження для Crossfit та туризмуЖилет для Crossfit model М2 Олива, KROS-F-K-2, Жилети для crossfit