M-Tac Chest Rig Military Elite Multicam

2 251 грн.
Нет в наличии

КОРОТКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Нагрудна сумка M-Tac Chest Rig Military Elite поєднує в собі комфорт та універсальність. Всередині відділення є органайзер, що дозволяє раціонально розмістити необхідні предмети власника. Внутрішнє об’ємне відділення сумки закривається на блискавку. Конструкторам вдалося реалізувати вдалий мікс сумки і Chest Rig. M-Tac Chest Rig Elite обладнаний фронтальною платформою MOLLE Laser Cut і фастексами швидкого скидання. Тонкий профіль сумки і Н-образна система ременів, які дозволяють звільнити руки, залишаючи сумку на плечах, – це головні переваги цієї моделі. Завдяки їм сумку можна використовувати не тільки як повсякденну, але і як елемент тактичного спорядження.
  Крім цього, за допомогою модульних вставок із кріпленням на Velcro ,можна значно розширити функціонал сумки, використовуючи її для вашого EDC як гаманець або сумку для документів.

Основний матеріал: Cordura 500
Блискавки:YKK
Фастекс: WJ
Розміри:28 х 30 х 5 см
Стропи TEXCEL   
    Особливості: Velcro-панель, що дозволить розмістити зброю в зручному для вилучення положенні за допомогою кобури-вставки. (Вставка не йде в комплекті).
Можливість кріплення M-Tac сумки-напашника Elite.
 Сумка укомплектована вставкою на 3 магазина.


588884617981d569332477.pngЗавдяки своїм унікальним властивостям Cordura широко застосовується в тактичному спорядженні військових, правоохоронних органах і органах спеціального призначення. В основному цей матеріал із лінійною щільністю 1000d та 500d. Лінійна щільність – це співвідношення маси нитки матерії та її довжини. Вимірюється в Деньє (denier). Ця одиниця вимірювання переважно застосовується для нейлонових виробів. Відповідно чим вище цей показник, тим щільніша і важча тканина. Фізико-технічні характеристики тканини CORDURA 1000D дуже високі, розривне навантаження становить близько 3000 Н, роздираюче навантаження - близько 150 Н. Стійкість до витирання більше 50000 циклів. Використовується для одягу, чохлів, підсумків. Чи то тактичний рюкзак, чи підсумки або куртка.        
Вироби, пошиті з матеріалів CORDURA, безсумнівно пройдуть випробування часом і відстанню. CORDURA - це міцність, надійність та стиль. За показниками міцності вона поза конкуренцією.   

Ще не було питань.

Теги: M-TacРюкзаки, планшети, сумкиM-Tac Chest Rig Military Elite Multicam, 10138008, Сумки