breadcrumbs_revolution_theme

Способи доставки

 • Нова Пошта

  Доволі поширена служба доставки в Україні, котра цілком швидко та зручно надає логістичні послуги. Також є калькультор вартості на сайті. Можлива адресна доставка. Відправка товару здійснюється в будь-який робочий день.

 • Самовывоз

  Самовывоз осуществляется в будние дни с 9:00 до 17:00. Просим Вас сделать предварительный звонок, чтобы уточнить наличие изделия на складе и забронировать его, а также, чтобы мы могли подробнее объяснить как к нам лучше добраться - дать ориентиры.

 • Meest express (МІСТ експрес)

  Канадська компанія. Також достатньо зручна та швидка служба. На сайті є калькулятор розрахунку вартості, тому ви заздалегіть можете знати скільки коштуватиме ваша для вас послуга. Можливість адресної доставки. Відправлення в будь-який робочий день.

 • Укрпочта

  Так, ми розуміємо, що найчастіше процес отримання товару таким шляхом займає більше часу. Однак у зв'язку з більш лояльною вартістю послуг, ми додали цей варіант у перелік. Відправка здійснюється 1-2 рази на тиждень.

Способи оплати

 • Оплата частями - ПриватБанка
 • На карточку ПриватБанка
 • Наложенный платеж "Нова Пошта"
 • Оплата картой Visa, Mastercard - LiqPay
 • Наличными

Гарантія:

На всю продукцію компанії розповсюджується гарантія 1 рік.


Додаткова інформація про доставку та оплату:

Ми не закладаємо вартість доставки в ціну виробу, щоб запропонувати Вам найбільш приємну ціну на ринку і дати можливість самим обирати спосіб отримання товару. З цієї причини на нашому сайті доставку оплачує покупець - ми не хочемо зобов'язувати Вас до переплати за цю послугу, враховуючи індивідуальність кожного окремого випадку отримання. Однак ми завжди відкриті до діалогу і готові почути Ваші побажання та пропозиції.

Якщо Ви ніколи не користувалися послугами служб доставки або ж є бажання проконсультуватися на цю тему, Ви завжди можете звернутися за інформацією до поштово-логістичного оператора, чкий Вас цікавить на сайт / в консультаційний центр. А також Ви можете зателефонувати нам і отримати наші власні рекомендації, складені завдяки досвіду співпраці. Ми із задоволенням допоможемо Вам визначитися з найбільш підходящим для Вас способом доставки.

З повагою, компанія "Балістика".