Бронежилет 4го класу захисту типу Plate carrier Мультикам

5 100 грн.
Є в наявності

Бронежилет 4го класу захисту на базі плитоноски "Балістика" в кольорі Мультикам

Даний бронежилет зроблений компанією "Балістика",  яка має ліцензію на виробництво бронежилетів, тому за якість бронежилета переживати не варто.

Даний бронежилет тримає пряме попадання з дистанції 10м зі снайперської гвинтівки Драгунова (СВД) патроном ЛПС, а також постріл з Автомату Калашникова (АК-74) патроном Підвищеної Пробивальності (ПП, 7Н10).

Відмінною особливістю бронеплит в даному бронежилеті є наявність антирікошета з армованої гуми, підстрахованої від зриву шаром кевлара, а також наявність демпферного слою. Завдяки чому боєць не отримує травм вторинних осколків кулі.
Бронеплита Баллистика

Плити в бронежилеті мають анатомічний вигин, а також зрізи на передній плиті, завдяки яким вкладка приклада залишається зручною.

Сама плитоноска (чохол бронежилета) виготовлена ​​з високоякісного нейлону 1000D (Кордура), і стропи з поліаміду. Що дозволило добитися підвищеної зносостійкості. Plate carrier "Балістика" оснащений скелетним камербандом завдяки чому здійснюється вентиляція бічних частин торсу бійця, а наявність на ньому системи Молле дозволяє розмістити на ньому підсумки, або додаткові бічні плити.

Бронежилет легко підганяється за розміром за рахунок верхніх лямок, і камербанда. Завдяки наявності м'яких вставок на плечових лямках, бронежилет не натирає і не тисне на плечі.

Дана модель бронежилета користується популярністю у бійців завдяки простоті і надійності конструкції.

Носіння бронежилета здійснюється поверх основного одягу, або протиосколочного пакету. Захист бронежилета забезпечується в області життєво важливих органів з боку грудей і спини.

Вага бронежилета з повнорозмірними плитами становить близько 8 кг.   

Характеристики бронежилета:

Клас захисту: 4 клас
Розмір плит бронежилета: 250х300мм
Матеріал чохла: Нейлон (кордура 1000д)
Вага бронежилета: 8кг.

Бронежилет купити можна як на нашому сайті, так і замовити по телефону 097 814 98 97.

Якщо ви хочете поміряти бронежилет або просто ознайомитися з нашим асортиментом, ми завжди чекаємо Вас в Києві.

Бронежилет ви можете купити в Києві самовивозом, або ми відправимо вам його по Україні новою поштою, доставка бронежилети по Україні безкоштовно.Ще не було питань.