Бронежилети зовнішнього носіння

Плечовий фастекс для плитоносок серії M3 Pro/Lite (ММ-14)
180 грн.
Бронежилети  зовнішнього носіння

Купити якісний бронежилет.

Бронежилети зовнішнього носіння діляться згідно ДСТУ 8782:2018 на 2 типи - ТИП В - жорсткі бронежилети із захисною структурою на основі жорстких захисних елементів, простішекажучи -Плитоноски, і тип Б - напівтверді бронежилети нас базовою захисною структурою на основі спеціальних додатковими жорсткими бронеелементами, простіше кажучи загальновійськові бронежилети.

Плитоноска або як її прийнято називати на Заході Plate carrier - це легкий бронежилет, який по суті є чохлом для двох бронеплит. Таке компонування бронежилету дозволяє зберегти максимальну мобільність бійця. Такі бронежилети дуже популярні в різних спецпідрозділах, де вкрай важлива мобільність. Крім того, деякі види плитоносок можуть бути модульними і включати додаткові елементи захисту. Таким чином такий плейт керрієр можна розкачати до повноцінного загальновійськового бронежилету.

Загальновійськовий бронежилет - це бронежилет, який дає максимальний захист, має велику площу протиуламкового захисту. Найчастіше такий бронежилет включає крім захисту торсу, захист шиї і паху, а також цей бронежилет може додатково комплектуватися бронепоясом, захистом стегон і плечей. Тобто такі бронежилети мають незаперечну перевагу - велику площу захисту, але при цьому такі бронежилети більш громіздкі та важкі. Так що якщо вам важлива мобільність, придивіться до бронежилета на основі плитоноски.

У нашому магазині тактичного спорядження Ви можете купити бронежилет під свій бюджет та завдання. Головна перевага наших бронежилетів та плитоносок – їх якість.

Всі наші бронежилети виготовляються з якісних матеріалів на обладнанні, що програмується. Для тих, хто хоче купити бронежилет – головними факторами є ціна та якість. Ми поєднали ці 2 фактори і представляємо вам лінійку наших бронежилетів за доступною ціною.

У нас ви можете


Купити бронежилет у Києві

самовививозом із офісу. А також доступна покупка бронежилетів з доставкою новою поштою. Крім того, наш магазин один з небагатьох в якому бронежилет можна купити накладкою (з оплатою при отриманні). Це досить зручно, тому що ви фактично зможете оглянути перед покупкою свій бронежилет, поміряти його, а також переконатися у відсутності шлюбу в чохлі бронежилету.

У нас можна купити бронежилет на будь-який бюджет. Є недорогі моделі бронежилетів, а є топове бронежилети продумані до найдрібніших деталей. Так, купівля топових бронежилетів б'є по кишені, але й у цьому випадку наша компанія йде на зустріч клієнту. У нашому магазині можна купити бронежилет у розстрочку. Для клієнтів ПриватБанку та Моно банку існує послуга "Оплата частинами" при купівлі бронежилетів та інших товарів у нас у магазині. Ви фактично без переплат купили бронежилет, а сплатили його у кілька платежів.

Крім того, зайшовши в картку товару, ви можете вибрати бажаний колір бронежилета.

Ви можете: купити бронежилет у мультикамі

купити бронежилет в оливі

купити бронежилет у койоті

купити бронежилет у чорному кольорі

купити бронежилет у мм14 (український піксель)

Крім того, теоретично ми можемо виготовити бронежилет у потрібному кольорі.