Бронежилети  зовнішнього носіння

Купити якісний бронежилет.

Бронежилети зовнішнього носіння діляться згідно ДСТУ 8782:2018 на 2 типи - ТИП В - жорсткі бронежилети із захисною структурою на основі жорстких захисних елементів, простішекажучи -Плитоноски, і тип Б - напівтверді бронежилети нас базовою захисною структурою на основі спеціальних додатковими жорсткими бронеелементами, простіше кажучи загальновійськові бронежилети.

Плитоноска або як її прийнято називати на Заході Plate carrier - це легкий бронежилет, який по суті є чохлом для двох бронеплит. Таке компонування бронежилету дозволяє зберегти максимальну мобільність бійця. Такі бронежилети дуже популярні в різних спецпідрозділах, де вкрай важлива мобільність. Крім того, деякі види плитоносок можуть бути модульними і включати додаткові елементи захисту. Таким чином такий плейт керрієр можна розкачати до повноцінного загальновійськового бронежилету.

Загальновійськовий бронежилет - це бронежилет, який дає максимальний захист, має велику площу протиуламкового захисту. Найчастіше такий бронежилет включає крім захисту торсу, захист шиї і паху, а також цей бронежилет може додатково комплектуватися бронепоясом, захистом стегон і плечей. Тобто такі бронежилети мають незаперечну перевагу - велику площу захисту, але при цьому такі бронежилети більш громіздкі та важкі. Так що якщо вам важлива мобільність, придивіться до бронежилета на основі плитоноски.

У нашому магазині тактичного спорядження Ви можете купити бронежилет під свій бюджет та завдання. Головна перевага наших бронежилетів та плитоносок – їх якість.

Всі наші бронежилети виготовляються з якісних матеріалів на обладнанні, що програмується. Для тих, хто хоче купити бронежилет – головними факторами є ціна та якість. Ми поєднали ці 2 фактори і представляємо вам лінійку наших бронежилетів за доступною ціною.

У нас ви можете


Купити бронежилет у Києві

самовививозом із офісу. А також доступна покупка бронежилетів з доставкою новою поштою. Крім того, наш магазин один з небагатьох в якому бронежилет можна купити накладкою (з оплатою при отриманні). Це досить зручно, тому що ви фактично зможете оглянути перед покупкою свій бронежилет, поміряти його, а також переконатися у відсутності шлюбу в чохлі бронежилету.

У нас можна купити бронежилет на будь-який бюджет. Є недорогі моделі бронежилетів, а є топове бронежилети продумані до найдрібніших деталей. Так, купівля топових бронежилетів б'є по кишені, але й у цьому випадку наша компанія йде на зустріч клієнту. У нашому магазині можна купити бронежилет у розстрочку. Для клієнтів ПриватБанку та Моно банку існує послуга "Оплата частинами" при купівлі бронежилетів та інших товарів у нас у магазині. Ви фактично без переплат купили бронежилет, а сплатили його у кілька платежів.

Крім того, зайшовши в картку товару, ви можете вибрати бажаний колір бронежилета.

Ви можете: купити бронежилет у мультикамі

купити бронежилет в оливі

купити бронежилет у койоті

купити бронежилет у чорному кольорі

купити бронежилет у мм14 (український піксель)

Крім того, теоретично ми можемо виготовити бронежилет у потрібному кольорі.Немає

Полегшений бронежилет "Сармат" з балістичним протиуламковим пакетом 1а класу захисту

Вага (без плит): 5,6 кг.  

Матеріал: Кордура (Cordura) 1000 Д Фурнітура: 2 М

Колір: ММ 14, можливо виготовлення в  койоті, оливі, чорному.

Комплект складається з протиуламкового жилета, захисту шиї, захисту паха. 

Друзі, на жаль через затримку в постачанні матеріалів ми не встигаємо запустити бронежилет "Сармат" у продаж, як і обіцяли. Просимо ставитись із розумінням. Про початок роздрібних продажів "Сармату" обов'язково повідомимо на сайті та в соціальних мережах. 

Попереднього замовлення на "САРМАТ" НЕМАЄ!

У нас Ви можете придбати  полегшений чохол бронежилета з встановленим балістичним протиуламкови...
Немає

Бронежилет для журналістів 4 клас захисту

Виготовлення за попереднім замовленням протягом 14 днів.

Вага чохла: 990 г Вага плит: 7400 г

Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка

Фурнітура:   Липучка: Alfatex

Розмір: регульований (по талії 60см-120см)

Колір: синій.

В комплекті до бронежилета передбачені  2 шеврона-ідентифікатора «PRESS»,  світловідбиваючі.

Компанія Балістика з повагою ставиться до представників небезпечних професій, до яких належать і журналісти. Саме тому на нашому сайті доступна ексклюзивна послуга - оренда бронежилета

Давно шукали, де купити бронежилет для ЗМІ? Компанія Балістика пропонує  бронежилет для журнал...
Немає

Оренда бронежилета для журналістів

Пропонуємо послугу оренди бронежилетів для журналістів, фотокореспондентів, знімальної групи національних ЗМІ та ЗМІ дружніх країн. Ціна аренди у базовій комплектації - 150 грн/день користування.

Компанія залишає за собою право відмовити в оренді особам, що не є акредитованими представниками ЗМІ, та особам, чия діяльність становить загрозу національній безпеці України, без надання додаткових пояснень. Комплектація бронежилета та умови оренди обговорюються в індивідуальному порядку.

Детальніше про бронежилет

We offer the service of bulletproof vest's rent for journalists, photojournalists, film crews of national media and friendly countries media. The company reserves the right to refuse the rental service to persons not accredited media representatives, and persons whose activities pose a threat to the national security of Ukraine, without providing additional explanations. The rental price in the basic configuration: 150 UAH (5,5 USD)/day  of use.

Якщо відрядження в гарячі точки - це не постійна частина вашої роботи, а придбання власних засобів і...
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)