Бронежилет 3го класу захисту Плитоноска M1

Вага чохла: 650 г 

Вага плит: 5 кг

Матеріал: нейлон (Кордура) 1000d, 3D сітка

Фурнітура: 2М

Липучка: Alfatex

Розмір: регульований (по талії 60см-120см)


5 140 грн.
В наличии

Даний бронежилет виготовлений компанією "Балістика", яка має ліцензію на виробництво бронежилетів, тому за якість бронеплит переживати не варто.

Даний бронежилет тримає пряме попадання з дистанції 10м з Автомата Калашнікова (АК-74) патроном (5.45х39ПС, 7Н6), а також з АКМ патроном 7,62х39ПС

Відмінною особливістю бронеплит в даному бронежилеті є наявність антирикошету зі спеціального нетканного матеріалу, а також наявність демпферного шару. Завдяки чому боєць не отримує травм вторинних уламків кулі.

Бронеплити в бронежилеті мають анатомічний вигин в одній площині, а також зрізи на верхній частині бронеплити, завдяки яким вкладка прикладу залишається зручною в даному бронежилеті.

Відмінною рисою Plate carrier М1від ТМ Балістика  є:

Спеціальна технологія прострочки велкро на передній частині плитоноски (клапан камербанда), що повністю захищає її від відриву. Шар 3D сітки який забезпечує комфорт носіння та якісну вентиляцію. Сама стінка оздоблена вишитим Гербом України на всю площу  поверхні.    

Система кріплення камербанда розташовується на внутрішній частині задньої стінки плитоноски. Камербанд зручно  кріпиться  за еластичну стрічку, за допомогою швидкісного фіксатора, що має зручну,  просту та надійну систему регулювання розміру.   Сам камербанд має скелетну форму, що забезпечує надійну вентиляцію, та виготовлений із здвоєною стропою, що дозволяє використовувати одночасно як внутрішній балістичний захист так і різноманітні підсумки.     

Plate carrier Балістика model М1, додатково може бути оснащена безшумною системою швидкого розмикання, яка забезпечує оперативне скидання та одягання  плитоноски. Пряжки для зручності знімаються та одягаються як зверху, так і знизу (додаткова вартість + 600 грн. до вартості плитоноски).

Ще не було питань.

Теги: Балістика, Бронежилет 3го класу захисту типу Plate carrier, Бронежилети зовнішнього носіння