Баул "Компакт" від ТОВ "Балістика" 105л Койот (Кордура 1000Д)

1 430 грн.
+ 286 бонусів
Нет в наличии

 

    Компактна (складна) версія зручної транспортної сумки- баула.

    Завдяки своїй конструкції баул легко складається сам в себе, і тому займає мінімум місця, зручно зберігається коли він не потрібний, або коли ви тільки кудись ідете за речами. В розгорнутому вигляді у вас з'являється додаткова зовнішня кишеня з торцевої частини баула в яку ви зможете скласти не габаритні речі, які мають бути завжди під рукою.

    Даний баул можна носити як сумку, а можна у вигляді рюкзаку, завдяки двом лямкам.

    Баул виготовлений фабрично на виробництві ТОВ "Балістика" яка спеціалізується на виробництві військового спорядження, тому ви помітите високу якість виконання виробу.

      Баул-сумка об'ємом 105 літрів призначений для перенесення власного майна.

    Баул має бічне завантаження, застібається посиленою блискавкою на двох бігунках, яка прикривається клапаном на липучці.

    Виріб виконано з міцної американської тканини Кордура (Cordura), що забезпечує довговічність виробу та більшу вантажопідйомність.

    В основному місткому відділенні баула присутній дві кишені на блискавці. Збільшену кишеню під документи, і малий відділ під різного роду дрібні предмети і засоби особистої гігієни.

    Баул з двома нейлоновими лямками для перенесення, які регулюються пряжками, що дає можливість носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайну сумку.  Додаткова ручка перенесення розташована на торці баула, що робить зручним його підтягування та перенесення в вертикальному положенні. Всі стропи пришиті посиленими швами високоякісної ниткою, в місцях найбільшого навантаження шви посилені рознесеною закріпкою.

    Даний баул буде надзвичайно корисний для військових, рибалок, мисливців, туристів, любителів активного дозвілля.


Об'єм - 105л

Вантажопідйомність - 100 кг.

Матеріал - Кордура 1000Д.

Колір: койот

 

Можливе надсилання Баула по Україні післяплатою.


Больше баулов по ссылке https://balistyka.ua/g16931425-ryukzaki-sumki-bauly

Ще не було питань.

Теги: БалістикаБаули 105 літрівБаул Компакт від ТОВ Балістика 105л Койот (Кордура 1000Д), 1095170198k, Баули у тканині (Кордура 1000D) 105л. ціна 1120 грн.