Полегшений бронежилет "Сармат" з балістичним протиуламковим пакетом 1а класу захисту (ММ-14)

В наявності
3
Модель: 1676-01
Артикул: 1070107
Варіанти
21 450 грн.
  • Бонусні бали: 3218
Загальні характеристики
Клас 1 Колір Український піксель Особливості З швидким скидом Розмір 25*30 Всі характеристики

Полегшений бронежилет "Сармат" з балістичним протиуламковим пакетом 1 класу захисту по ДСТУ

У нас Ви можете придбати  полегшений чохол бронежилета з встановленим балістичним протиуламковим пакетом (м'якою бронею) 1 класу захисту згідно з ДСТУ 8782:2018, з загальною площею захисту 52 дм2,  виготовлений з надвисокомолекулярного поліетилену також відомого як НВМПЕ. І при такій площі захисту його вага наднизька - усього  4,7 кг. 

Бронежилет "Сармат" складається з 3-х основних  компонентів, які є рухомими,  і які при потребі можна роз'єднати, а саме: протиуламкова "Майка" 1 класу захисту, комір захисту шиї, пахово-абдомінальний модуль.

Рекомендуємо додати до бронежилета надзвичайно ергономічний бронепояс на базі  РПС "Черсел", що має можливість встановлення бронепакет 1го або 2го класу захисту, площею 10 дм2. Він обладнаний 3D сіткою та додатковими демпферними подушками і системою швидкої затяжки, що забезпечує комфортне носіння навіть без плечової системи.

Щоб забезпечити максимальний захист, до протиуламкового бронежилета можна купити плити розміром 250х300мм, та отримати в результаті справжній армійський бронежилет. Або навіть кращий, ніж армійський. 

Плита 3 класу з бронесталі 25*30

Плита 3 класу з НВМПЄ  25*30

Плита 4 класу з бронесталі 25*30

Сам матеріал для  бронепакету 1 класу (НВМПЕ) виробляється в  Ізраїлі компанією FMS. Даний матеріал відрізняється підвищеною живучістю  и легкістю. Бронепакет 1 класу захисту  нашого виробництва з матеріалу (НВМПЕ) при випробуваннях витримує постріли з автоматичного пістолета Стєчкіна та автоматичного пістолету UZI кулею з свинцевим осердям з відстані 10 метрів. Має заперешкодне ураження до 22мм (в середньому 15мм і меньше), тобто є краще тих бронепакетів, які на даний час  стоять на озброєні в ЗСУ і виготовлені з кевлару (параараміду). Також бронепакет не міняє своїх балістичних властивостей при намоканні, на відміну від кевлару (параараміду). В сукупності це дуже високі показники захисних властивостей. Досягається це завдяки передовим технологіям  компанії FMS (виробник матеріалу НВМПЕ), а також якістю виробництва самого бронепакету ТОВ "Балістика".

Відмінною рисою  бронежилета "Сармат" є:

  1. Бронежилет оснащений м'якою бронею 1 класу балістичного захисту, загальною площею 52 дм2 при вазі 4,7 кг (без бронеплит).
  2. Оснащений зручною та легкою у використанні  системою швидкого скидання  (запатентованою ТОВ «Балістика»).
  3. Внутрішня частина виконана з 3D сітки, що забезпечує додаткову якісну вентиляцію.
  4. Система розкривання бронежилету оснащена пластиковими пряжками, що, на відміну від наліпок Velcro, забезпечує зручне та оперативне одягання/знімання бронежилету, та дозволяє робити це без додаткового шуму.
  5. Камербанди мають дуже зручне та міцне регулювання на  велкро, яке розміщене між бронепакетом та бронеплитою, також камербанди  оснащені широкою еластичною спеціальною стрічкою для зручного носіння бронежилету, завдяки чому бронежилет щільно прилягає до тіла і не сковує рухів! Відпадає необхідність у додатковому еластичному ремені під бронежилетом.
  6. Комір та пах мають зручну систему носіння та кріплення/роз'єднання  (Пах ховається під броне-плиту). Комір є цільнокрійний, тобто не має швів в місці згинання та кріпиться на перехлест з м'якою бронею жилета, тобто відсутні щілини куди можуть попасти уламки та пробити бронезахист.
  7. Бронежилет виготовлений з високоякісного нейлону (Cordura) 1000d. У бронежилеті використовується тільки якісна нейлонова велкро (липучка) виробництва Alfatex.  Вас приємно порадує точність виконання системи Молле у бронежилеті, виготовленої на високоточному комп'ютеризованому обладнанні. Пластикова фурнітура в даному бронежилеті теж виготовляється з нейлону виробництва 2М Італія.

Ви можете замовити та купити бронежилет "Сармат" в Україні через наш інтернет-магазин або за номером телефону +38 (097) 814-98-97

Ціни від виробника завжди нижчі, ніж у воєнторгах. До того ж ми гарантуємо післяпродажний сервіс  - ви завжди  можете проконсультуватися з нами, якщо в процесі експлуатації виникли питання, навіть надіслати на ремонт пошкоджені частини чи замовити ремкомплект. 

Клас 1
Колір Український піксель
Особливості З швидким скидом
Розмір 25*30
Тип Протиуламковий

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!