Підсумок під магазини АК/AR "Колчан" (Койот)

В наявності
31
Модель: AK/AR
Артикул: 103010101
Варіанти
350 грн.
  • Бонусні бали: 53

Підсумки під магазини швидкого доступу "Колчан" завдяки запатентованій бічній стінці з поліаміду мають зменшений габарит та вагу (95г). Це дозволяє без проблем розміщувати потрібну кількість підсумків один біля одного.
Дозволяють виконувати швидку перезарядку зброї завдяки відкритому доступу до магазину.
Підсумок однаково добре підходить для магазинів від АК-47, АКМ, АК74 та AR-подібної зброї.
Магазини не випадають з підсумків завдяки надійним еластичним елементам та конструкції самого підсумку.
Підсумки мають менші габарити порівняно з іншими, представленими на ринку. Це забезпечує посадку 3-х підсумків підряд, при чому вони не заважають один одному. Аналоги на ринку цього забезпечити не можуть.
Задня стінка підсумка вища за передню, що дозволяє швидко майже наосліп вставляти магазин. Завдяки жорстким боковим стінкам та якісній  резинці, магазини  не  випадають з підсумків навіть при навантажені, не потребуючи додаткової фіксації.

Бічні стінки виготовлено з пластику окремим елементом оптимального розміру, щоб забезпечити надійність конструкції, зручність експлуатації, можливість носіння одразу 3-х або 4-х підсумків поруч один біля одного не заважаючи, в залежності від розміру плитоноски чи бронежилету. Бокові пластикові елементи не виступають за секцію MOLLE, у яку зашнурований сам підсумок, тим самим не заважають розміщенню іншого підсумку у сусідній секції MOLLE.
На передній панелі підсумка розміщена система MOLLE, що дозволяє прикріпити до нього інші підсумки (наприклад, ще один підсумок під АК, або ж  підсумок для короткоствольної зброї чи під гранату, сумку скидання магазинів).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: БалістикаПідсумки під магазиниПідсумок під магазини АК/AR Колчан, 1111987712, Підсумок для магазинів АК/AR КОЛЧАН