Тактична муфта для рук

Матеріал: ззовні - Кордура 1000 Д, всередині – фліс, манжети – трикотажне полотно.
Розмір: 23 х 15 х 5,5 см

 


465 грн. 372 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

Тактична муфта для зігрівання рук  -  чудовий замінник рукавиць  у холодну пору року.
Можна розмістити на плитоносці  чи розвантажувальній системі безпосередньо, або поверх підсумків для магазинів, якщо вони обладнані системою molle на передній  частині. Муфта ідеально розміщується на трьох підсумках для магазинів типу Колчан.  Також можна носити муфту на ремінці –  на шиї, або перекинувши  через  одне плече.
Зовнішня частина тактичної муфти для рук виконана з  міцної та стійкої кордури 1000 Д,  внутрішня  - з флісу. Між ними знаходиться  шар утеплювача. Манжети з  трикотажного полотна  забезпечують щільне прилягання рукавиць до одягу, надійно ізолюючи ваші руки від холодного повітря.
Якщо внутріншього об’єму муфти для рук  вам здаватиметься замало, ви можете його миттєво збільшити, просто розстібнувши блискавку на передній частини муфти.  Якщо ж об’єму вам достатньо, то цей простір можна використати як додаткову кишеню для телефона чи інших дрібниць.
Тактична муфта для рук ідеально підійде для несення служби на блокпосту, опорному та спостережному пункті, де важливо швидко вивільняти руки для ведення записів, роботи з сенсорним екраном  чи стрільби зі штатної зброї.  

 

Ще не було питань.