breadcrumbs_revolution_theme


Договір публічної оферти та політика конфиденційності
Шановний покупець!


Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте Угоду з Інтернет-магазином balistyka.ua. Цей текст є Угодою між Інтернет-магазином balistyka.ua (ТОВ Балістика Трейд) іменованим надалі "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину , що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.


1. Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити товар.
1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару або безготівковим банківським переказом.


2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією, ціною і описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти або месенджеру Viber) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.
2.4. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти або месенджеру Viber) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.


3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин і офіційні сторінки в соціальних мережах.
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, розміщений на сайті Інтернет-магазину і наявний. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону, по електронній пошті або оформлене самостійно на сайті.
3.3. При відсутності товару, менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту або месенджер Viber).
3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.


4. Доставка і передача товару Покупцю
4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими або поштовими службами або самовивозом з виробництва(офісу).
4.2. Відправка замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.
4.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі перевірити замовлений товар за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.
4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.5. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.5. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.


5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур'єрською службою.
5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом одного робочого дня з дня підтвердження замовлення.
5.3. При не надходженні коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


6. Порядок повернення товару належної якості
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання від кур'єра або в пункті видачі.
6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вигляд, оригінальна фабрична упаковка, транспортна накладна.
6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.


7. Програма лояльності.
7.1 Інтернет магазин надає можливість участі в  програмі лояльності для всіх зареєстрованих клієнтів, які зробили замовлення на будь-яку суму будь-якого товару, який представлений в асортименті і є в наявності на сайті Інтернет-магазину.  На кожній електронній сторінці товарів, представлених в асортименті вказується можливість отримання бонусів за купівлю товару.
7.2 Під поняттям “бонуси” або “бонусні гривні” мається на увазі можливість отримати знижку в розмірі до 100% на купівлю з використанням бонусів.
7.3 Бонусними балами покупець може розраховуватись на свій розсуд, і використовувати в замовленні довільну суму наявних в нього бонусів.
7.4 Бонусні бали клієнт Інтернет-магазину отримує за здійснення купівлі будь-якого товару, на які розповсюджується програма лояльності в розмірі до 20%(на вироби бренду "Балістика) або 10%(на вироби бренду "M-Tac")  від вартості товару.
7.5 Кількість бонусних балів, які клієнт може отримати за здійснення покупки товару вказується на електронній сторінці даного товару.
7.6 Бонусні бали нараховуються в особистий кабінет клієнта після 14 днів з моменту оплати замовлення покупцем.
7.7 У випадку, якщо покупець повернув замовлення протягом 14 днів ( згідно з ст.9 Закону України про захист прав споживачів ), бонусні бали не нараховуються.


7.8 Інтернет-магазин залишає за собою право в будь-який момент змінити умови програми лояльності.


8. Персональні дані
8.1. Оформлюючи Замовлення або реєструючись на сайті balistyka.ua, Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення ) зазначених даних, а саме: прізвища, ім'я та по батькові, електронної пошти, номера телефону, інших даних, – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ Балістика Трейд. Дане положення діє без обмеження терміну дії.


8.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана самим Користувачем.


8.3. Власником наданих Користувачем персональних даних є ТОВ Балістика Трейд. Місцезнаходження: 03124, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 5А


8.4. Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право: знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, окрім випадків, які встановлені законом;отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;на доступ до своїх персональних даних;отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів від дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;висувати вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;висувати вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи вони недостовірні;на захист своїх персональних даних від їх незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та до посадових осіб, які уповноважені забезпечувати захист персональних даних, або до суду;застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;відкликати згоду на обробку персональних даних;знати механізм автоматичної обробки персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.


9. Подарункові сертифікати
9.1 Інтернет-магазин надає можливість придбати подарунковий сертифікат на суму від 1 гривні.
9.2 Покупець, оформлюючи замовлення вказує дату, з якого числа буде дійсним сертифікат.
9.3 Покупець має можливість замовити сертифікат з можливістю активування : 1. З моменту покупки(одразу) . 2. Через 3 місяці ( 90 календарних днів) – покупець отримує знижку 15%. 3. Через 6 місяців ( 180 календарних днів ) – покупець отримує знижку 30%. 4. 12 місяців ( 360 календарних днів ) – покупець отримує знижку 50%.
9.4 Під придбанням сертифікату мається на увазі можливість придбати купон, який набуде своєї чинності згідно з обраною опцією замовлення, а також пластикову картку, в якій вказується номер купону.
9.5 Купон на покупку можна використати при оформленні замовлення вказавши його унікальний номер.
9.6 Купон можна передавати третім особам, повідомивши про це представника компанії будь-яким зручним способом зв’яку(e-mail, Viber, мобільний телефон, Facebook). У випадку застосування купона особою, яка не купувала купон, замовлення не оброблюється.
9.7 Бонусні бали, які покупець отримує придбавши купон, використовуються на сайті в еквіваленті 1 купон – 1 гривня.
9.8 За бажанням, покупець може замовити доставку пластикової картки, в якій буде вказано персональний номер купону. Ціна пластикової картки – 0 гривень. Незалежно від вибраної опції, персональний номер купону буде відправлений на електронну пошту покупця.


9.9 Детальна інформація про положення щодо використання сертифікатів знаходиться на електронній сторінці сертифікату та в положенні про подарункові сертифікати( п.10 договору публічної оферти та політики конфіденційності)


10.Положення про подарунковий сертифікат
10.1. Загальні положення
10.1.1 «Подарунковий Сертифікат» (далі Сертифікат) - картка (випущений поліграфічним способом, на зворотній стороні якої нанесений її персональний код ), яка протягом терміну дії Сертифікату надає право споживачу отримати будь-який товар в інтернет-магазині balistyka.ua (далі - Компанія) на території України із асортименту та за ціною, дійсними на момент отримання товару, на загальну вартість, що дорівнює номіналу Сертифікату. Під придбанням Сертифікату мається на увазі сплата грошових коштів у сумі, що дорівнює оголошеній вартості Сертифікату, та є попередньою оплатою за товари, що будуть передані в майбутньому пред’явнику Сертифікату
10.1.2. Правила оплати, отримання та обміну Сертифікатів регулюються цим Положенням.
10.1.3. Сторони, задіяні в процесі продажу Сертифікатів: Продавець – ТОВ Балістика Трейд. “Покупець Сертифікату” - фізична чи юридична особа, що сплатила кошти в розмірі оголошеної вартості Сертифікату. Покупець має право передавати (відчужувати у будь-який законний спосіб) Сертифікат третій особі на свій розсуд та ризик, попередньо попередивши Компанію про цеВ такому разі, до такої третьої особи переходять усі права та обов’язки володіння Сертифікатом, що випливають із цього Положення. З моменту набуття у володіння Сертифікату, третя особа набуває статусу Покупця. Передаючи Сертифікат третій особі, Покупець зобов'язаний попередити таку третю особу про строк дії Сертифікату та ознайомити з умовами цього Положення.
10.1.4. “Номінал Подарункового сертифікату” - оголошена вартість Сертифікату, яку Утримувач Сертифікату може використати у вигляді платежу за товари в інтернет - магазині balistyka.ua. Номінал Сертифікату вказується в гривнях та дорівнює його оголошеній вартості.
10.1.5. «Строк дії Сертифікату» - строк, протягом якого Утримувач Сертифікату має право використати Сертифікат згідно даного положення.
10.1.6. «Утримувач Сертифікату» - фізична особа, яка володіє сертифікатом і має право використовувати Сертифікат. Утримувачем може бути “третя особа”, якій було передано Сертифікат.
10.1.8. Подарунковий сертифікат не є іменним. Покупець Сертифікату має право подарувати, або іншим чином передати Сертифікат третій особі. Компанія не несе відповідальності за те, кому і на яких підставах передається Сертифікат Покупцем або третьою особою.
10.1.9. Придбання Сертифікату означає згоду Покупця Сертифікату з цим Положенням.
10.1.10. Компанія залишає за собою право вносити на свій розсуд зміни до цього Положення.
10.2. Порядок придбання Сертифікату
10.2.1.Сертифікати можуть продаватися безпосередньо на інтернет-сторінці Продавця за їх оголошеною вартістю за умови їх наявності. Внесення авансового платежу (придбання Сертифікату) можливе у вигляді готівкового та безготівкового розрахунку. Покупець Сертифікату вносить в касу Компанії суму грошових коштів, рівну оголошеній вартості Сертифікату або перераховує грошові кошти в оплату Сертифікату в безготівковому порядку на розрахунковий рахунок Компанії.
10.2.2. Сертифікат може бути сплачений тільки за готівковий та безготівковий розрахунок
10.2.3. В обіг введено Подарункові сертифікати будь-якої оголошеною вартості. Покупець Сертифікату може придбати Сертифікат на будь-яку суму, вказавши необхідну суму в графі кількість
10.2.4 Зразок Подарункового сертифіката: пластикова картка з логотипом компанії та персональним кодом.
10.2.5. Сертифікат активується в залежності від обраної Покупцем опції. Доступні опції – 90 календарних днів, 180 календарних днів, 360 календарних днів.
10.2.6. Покупець може замовити Сертифікат в електронному вигляді, тоді персональний код буде надісланий електронною поштою.
10.2.7. У випадку втрати, розкрадання, пошкодження пластикової картки, купон залишається дійсним
10.2.8. Сертифікат обміну та поверненню не підлягає..
10.2.9 Строк дії сертифікату - необмежений
10.3. Порядок використання Сертифікату
10.3.1. Компанія відповідно до умов цього Положення зобов'язується передати товар з наявних на момент пред'явлення Сертифікату у Компанії товарів будь-якій особі, яка пред'явила вказаний Сертифікат на наступних умовах: - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений повнолітньою дієздатною особою; - Подарунковий сертифікат може бути пред'явлений неповнолітньою особою тільки спільно з одним з батьків (законних представників).
10.3.2. Оголошена вартість Сертифікату може бути використана при купівлі товару неодноразово і в довільному обсязі. Утримувач Сертифікату може придбати один і більше одного товару чи послуги згідно номіналу Сертифікату. 
10.3.3. При обміні Сертифікатів на товари можливі три ситуації:
Вартість товару дорівнює номіналу Сертифікату;
Вартість товару більше номіналу Сертифікату;
Вартість товару менше номіналу Сертифікату.
10.3.4. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів перевищує номінальну вартість, зазначену на Сертифікаті, різниця доплачується Утримувачем Подарункового сертифіката готівковими або безготівковими коштами на рахунок Компанії.
10.3.5. У разі якщо сумарна вартість обраних товарів або послуг менше номінальної вартості Сертифікату, різниця що утворилася Утримувачу Подарункового сертифіката нараховується у вигляді бонусів і може бути використана для наступних покупок.
10.3.6. Допускається оплата Сертифікатом товарів, що беруть участь в акціях Компанії.
10.3.7. Допускається підсумовування декількох Сертифікатів для здійснення покупки.
10.4. Додаткові умови
10.4.1. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни до цього Положення в будь-який час в односторонньому порядку. Інформація про зміни умов розміщується на сайті Компанії та електронних сторінках Компанії, і є загальнодоступною. Утримувач подарункового сертифіката повинен самостійно відслідковувати зміни в правилах використання Сертифікату.